Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> Mawaitapu: > Pozdrav, > Ima li netko problem da ne može listati fotografije u oglasu? > Dakle ja imam taj problem otkad imam profil i to me tak jako frustrira. > Kad mi se nešto svidi, moram slati poruku za dodatne fotke pa onda ipak shvatim da nije to to što želim... i tak ispada da zezam ljude okolo. > Jednostavno, molim za pomoć. Kome/gdje da se obratim? Za uzimanje podataka a nakon toga ignoriranje se daje neutralna povratna informacija... prema pravilima ove stranice. (osvrt na opis profila) Možda probati preko drugog preglednika. Koji koristite? Chrome mislim da radi ok.
2018 11 16
> KreativnoSelo: > > Mawaitapu: > > Pozdrav, > > Ima li netko problem da ne može listati fotografije u oglasu? > > Dakle ja imam taj problem otkad imam profil i to me tak jako frustrira. > > Kad mi se nešto svidi, moram slati poruku za dodatne fotke pa onda ipak shvatim da nije to to što želim... i tak ispada da zezam ljude okolo. > > Jednostavno, molim za pomoć. Kome/gdje da se obratim? > Za uzimanje podataka a nakon toga ignoriranje se daje neutralna povratna informacija... prema pravilima ove stranice. (osvrt na opis profila) > Možda probati preko drugog preglednika. Koji koristite? Chrome mislim da radi ok. Okic, ispravim. Koristim Chrome, neće niti preko laptopa niti preko mobitela. Baš mi nije jasno :(
2018 11 16
Znaci, kupila sam 2 puta uslugu promovirani artikl, i usluga je jucer trebala biti dostupna, na kraju nista, nema nestalo, gledam u postavkama nema kao da je iskoristena, pa sad adminu ja sam za uslugu lijepo platila, pa lijepo molim da ispostujete za cega vam se plati !!!
2018 11 17
Pozdrav Pošto se ne snalaziim najbolje u potrazi za crnom listom, u koju bih htjela imati uvid, mogu li dobiti neki link Također, imam jednu neopravdani negativnu povratnu informaciju a u tom slučaju nije ni bilo suradnje. Kako ne znam doći do administratora, ovim putem molim da se to obriše i ako je moguće kontakt administratora, hvala!
2018 11 21
> Viktoriya: > Znaci, kupila sam 2 puta uslugu promovirani artikl, i usluga je jucer trebala biti dostupna, na kraju nista, nema nestalo, gledam u postavkama nema kao da je iskoristena, pa sad adminu ja sam za uslugu lijepo platila, pa lijepo molim da ispostujete za cega vam se plati !!! Meni se isto to dogodilo, sad ne znam jeli treba proći neko određeno vrijeme, zanima me kako to točno funkcionira, nisam to nikad do sad koristila :)
2018 11 22
> Valentina1965: > > Viktoriya: > > Znaci, kupila sam 2 puta uslugu promovirani artikl, i usluga je jucer trebala biti dostupna, na kraju nista, nema nestalo, gledam u postavkama nema kao da je iskoristena, pa sad adminu ja sam za uslugu lijepo platila, pa lijepo molim da ispostujete za cega vam se plati !!! > Meni se isto to dogodilo, sad ne znam jeli treba proći neko određeno vrijeme, zanima me kako to točno funkcionira, nisam to nikad do sad koristila :) Pise vam datum kada bi trebalo biti, ali meni svakako nije bilo, platila sam za dva artikla ali uopce nisu bili promovirani.
2018 11 22
> Viktoriya: > > Valentina1965: > > > Viktoriya: > > > Znaci, kupila sam 2 puta uslugu promovirani artikl, i usluga je jucer trebala biti dostupna, na kraju nista, nema nestalo, gledam u postavkama nema kao da je iskoristena, pa sad adminu ja sam za uslugu lijepo platila, pa lijepo molim da ispostujete za cega vam se plati !!! > > Meni se isto to dogodilo, sad ne znam jeli treba proći neko određeno vrijeme, zanima me kako to točno funkcionira, nisam to nikad do sad koristila :) > Pise vam datum kada bi trebalo biti, ali meni svakako nije bilo, platila sam za dva artikla ali uopce nisu bili promovirani. Ako ste platili za promociju odjeće, onda se vjerojatno zbog većeg broja takvih uplata, datum promocije prolongira za 10-15 dana, i to vam odmah i piše (datum na koji će bit) na onoj sličici za izbor tog artikla kojeg želite promovirati. A ako je bilo za neku drugu rubriku, i nema toliko zahtjeva za promocijom, onda obično ide na traženi datum.
2018 11 22
> vedranapv: > > Viktoriya: > > > Valentina1965: > > > > Viktoriya: > > > > Znaci, kupila sam 2 puta uslugu promovirani artikl, i usluga je jucer trebala biti dostupna, na kraju nista, nema nestalo, gledam u postavkama nema kao da je iskoristena, pa sad adminu ja sam za uslugu lijepo platila, pa lijepo molim da ispostujete za cega vam se plati !!! > > > Meni se isto to dogodilo, sad ne znam jeli treba proći neko određeno vrijeme, zanima me kako to točno funkcionira, nisam to nikad do sad koristila :) > > Pise vam datum kada bi trebalo biti, ali meni svakako nije bilo, platila sam za dva artikla ali uopce nisu bili promovirani. > Ako ste platili za promociju odjeće, onda se vjerojatno zbog većeg broja takvih uplata, > datum promocije prolongira za 10-15 dana, > i to vam odmah i piše (datum na koji će bit) na onoj sličici za izbor tog artikla kojeg želite promovirati. > A ako je bilo za neku drugu rubriku, i nema toliko zahtjeva za promocijom, onda obično ide na traženi datum. Znam, pise na koji ce datum biti , ali meni je trebalo taj dan biti i na kraju nije uopce bilo, a usluga je takodjer nestala, kao da je iskoristena.
2018 11 22
Pozdrav, molim admina stranice da obriše negativan komentar na mojoj stranici što mi ga je jedna varalica danas ostavila pošto sam od nje kupila haljinu a poslana je smrdljiva, prljava i stara "krpa" te sam joj ja napisala s pravom negativan komentar.. Nakon toga je obrisala cijeli svoj profil. Molim odgovor.. Surađujem pošteno i od riječi.
2018 12 07
neće ti ovo adminka sigurno vidjet. Pošalji joj inbox sa opisom situacije i slikama.
2018 12 07
1 2 ... 25 26 27