Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

> zaralexyy: > Pokradeš iznos od 30kn tj prodaš svoj obraz za iznos od dvije znamenke i tražiš pravdu za sebe? > Izvrijedjaš admina ko zadnji kočijaš i očekuješ pomoć? > Na čemu si ti? ego3per :')
2016 02 20
Superpovoljno, hvala na prijavi, top članice preprodavačice me ne plaćaju, a nisam ni kraljevna. Žao mi je, ali slijedi Vam blokada.
2016 02 20
Icuce, sad sam vidjela povratnu adminu :O Vidi kako je bijesna za 6kn, a sama pokrade za mrvicu više. Instant karma?
2016 02 20
> Superpovoljno: > > cipelitza: > > > Superpovoljno: > > > Sta vi nepreprodajte jadnice sijete kuci zaru i adidas a? Ostavite bar pertlice da vas nekad mozemo izvuci iz guzice. Ja zajebala za 30kn eto kako se osudjuje...eto kako krecu vrijedjanja tipicno za ovo mjesto...admin je bio obavjesten za to i nije reagirao i eto odtad me ni nema jer nije pravilo za sve ista. Ma ja jos gluplja od vas pa vam se opet opravdavam.boli vas krc za moj ormar. > > > Sad se javljaju uvlakuse adminu ajde krenite. > > > Blokirajte me slobodno > > > Samo naprijed nista se nije promjenilo jedino sto sad nepodobne na izliku preprodaje blokirate!!! > > > A ti admine nemora ti se nista slati sve citam a negativna je zasluzena..jer kradete novac. > > > Ja jos uvijek cekam odgovor od admina zbog negativne a do dana danasnjeg nisam dobila odgovor..pa gdje si bila mala onda da dijelis pravdu? > > Admine. Deder. ))) > A sta deder...da me zbog istine blokira..neki dan svi pjujete po adminu zbog neke top clanice a sad uvlacenje u cmar Kaze kukavica i prostakusa siromasnog vokabulara koja ukrade 30kn pa trazi 6 pa brise svoje bljuvotine.
2016 02 20
ajde blokiraj...ionako niste radili ni 2014 imali ste sve poruke i sta se desilo za tih 30kn.. i naravno vidim sad javno prozivate za dojavu..ajde bar ima pomaka bar nesto neka se zna
2016 02 20
Admine ne brisi temu. Nek se vidi ko je tu radi cega.
2016 02 20
nista nebrisem niti cu obrisat
2016 02 20
> Superpovoljno: > ajde blokiraj...ionako niste radili ni 2014 imali ste sve poruke i sta se desilo za tih 30kn.. > i naravno vidim sad javno prozivate za dojavu..ajde bar ima pomaka bar nesto neka se zna jbte, adminka, gdje si bila '91 :P
2016 02 20
Još je i brisala? Dok pokušam shvatiti, a kamoli analizirati jedan njezin post, na temi mi promakne tarapana ;)
2016 02 20
U vrtiću, to mi je bio đir tada. Superpovoljno, u prvom postu ste napisali o prijavi.
2016 02 20
> Superpovoljno: > nista nebrisem niti cu obrisat Ekipa...prva strana. Citirana bljuvotina. 30kuna, ha.
2016 02 20
> Superpovoljno: > nista nebrisem niti cu obrisat kako lazeš,a cipelica te ubrala ,em si prostakuša,em lazeš,em kradeš,...svijet je tvoj! samo tako nastavi :P ;)
2016 02 20
neuspjela hajka :O
2016 02 20
> flapperLust: > > Superpovoljno: > > nista nebrisem niti cu obrisat > kako lazeš,a cipelica te ubrala ,em si prostakuša,em lazeš,em kradeš,...svijet je tvoj! samo tako nastavi :P ;) Pozvala sam pokradenu korisnicu da javi curama podatke za guglo listu. Slava nadohvat ruke.
2016 02 20
> Superpovoljno: > ajde blokiraj...ionako niste radili ni 2014 imali ste sve poruke i sta se desilo za tih 30kn.. > i naravno vidim sad javno prozivate za dojavu..ajde bar ima pomaka bar nesto neka se zna Prrrrrrrrrrd
2016 02 20
1 2 3 4 5 6 ... 31