Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

Dakle korisnica je navodno iz Ljubecne..ima svoj ducan s robom tamo i preko krpica je prodavala..ja sam kupila jaknu-parku,no novac se trebao poslati postom jer bi uplatom bila velika provizija..to je bilo prije 6 dana..jutros je jos korisnica bila dostupna i maloprije vidim clan blokiran..nije imala pozitivnu niti negativnu.. Ovih dana se trebala javiti da je stigao novac i da posalje..sada ispada da sam prevarena s njene strane jer se nejavlja..
2016 11 23
> ivana9909: > Dakle korisnica je navodno iz Ljubecne..ima svoj ducan s robom tamo i preko krpica je prodavala..ja sam kupila jaknu-parku,no novac se trebao poslati postom jer bi uplatom bila velika provizija..to je bilo prije 6 dana..jutros je jos korisnica bila dostupna i maloprije vidim clan blokiran..nije imala pozitivnu niti negativnu.. > Ovih dana se trebala javiti da je stigao novac i da posalje..sada ispada da sam prevarena s njene strane jer se nejavlja.. Prepostavljam jaknu sa onim like rakun/lisica krznom? Ona se vama može javiti.A vi znate ime dućana pa lako nađete po adresi ili po nazivu.
2016 11 23
To su bile parke s krznom u boji jos je imala neke stvari na profilu...neznam ome ducana tog,al imam samo adresu njenu koja je u Sloveniji.. E sad moja greska sto sam to isla poslovati a da nema povratne inace sam izlazila u susret curama mislim si mora od nekud poceti cura..ali ovo mi se nije dogodilo da clan u pola suradnje bude blokiran..:$
2016 11 23
> ivana9909: > To su bile parke s krznom u boji jos je imala neke stvari na profilu...neznam ome ducana tog,al imam samo adresu njenu koja je u Sloveniji.. E sad moja greska sto sam to isla poslovati a da nema povratne inace sam izlazila u susret curama mislim si mora od nekud poceti cura..ali ovo mi se nije dogodilo da clan u pola suradnje bude blokiran..:$ Ako je preprodavala onda je blokirana.mislim da je spomenuta na nekoj temi pa je lagan od*ebala sve koji su ju upozorili. Možda da napravite račun na slovenskim krpicama pa onda tamo pitate jel tko s njom surađivao.?
2016 11 23
je, to je tista punčka iz Slovenije, imela je i visoke cjene.... o:) o:) pa smo se pogovarjali o njoj na temi pa svejedno je nekoga preveslala o:) o:)
2016 11 23
> SonjaSpoljaric: > je, to je tista punčka iz Slovenije, imela je i visoke cjene.... o:) o:) pa smo se pogovarjali > o njoj na temi pa svejedno je nekoga preveslala o:) o:) :o
2016 11 23
Sandra Sopić?
2016 11 23
> sonata1209: > MOLIM LIJEPO uputite me do admina da mogu saznati zašto je neki višegodišnji uspješni prodavač i kupac BLOKIRAN?!Dobila sam odgovor koji me ne može zadovoljiti..S jedne strane ZADOVOLJNI NJEZINI KUPCI I PRODAVAČI a s druge ne mogu do NJE?Ako nije nikog prevarila a ovdje vidim sada dok čitam sve puno lopovluka i krađe zašto ne mogu do nje?Zbog četri negativne,da li je itko pročitao profile osoba koji su joj dali negativne i zašto ako nije bila kupoprodaja su te negativne ostale nepobrisane?SAD MI SE ČINI da ovdje vlada nered.Konkretno tražim da stupim u kontakt sa Heidi Milčić.S njezinim kupcima sam bila u kontaktu i svi su zadovoljni a isto tako i oni od kojih je kupovala.Molim da netko reagira da se ta KALIMERO NEPRAVDA ispravi ili OBJASNI ali na način da se ženi da pravo da može komunicirati. Dajte link profila.
2016 11 26
1 2 ... 29 30 31