Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi izgled stranice Krpica - katastrofa

Ja se uopće ne snalazim na novom izgledu stranice.Ništa nije pregledno.Katastrofa!U svojim artiklima ne mogu do ovoga gdje se nešto može promijeniti jer je odrezano,samo na zadnja četiri mogu.Užas.
2016 02 23
cure jel se vi mozete s mobitela spajat? ja ne, tj spojim se ali ne mogu u inbox i na mejl mi vise ne dolazi tekst poruke nego samo obavijest da imam poruku. bas sam razocarana stranicom.
2016 02 23
Ni meni ne dolaze obavijesti vec dugo...
2016 02 23
Također imam problem s mailovima... Stiže mi svaki treći, četvrti, kako kada. A dizajn je užas da, blažene bile bivše krpendare :D
2016 02 23
meni ne dolazi više poruka na mejl,uopće nisam skuzila da imam poruka... :s
2016 02 23
Meni isto na mail ne dolaze poruke,samo obavijest da imam poruku.Prethodna verzija je bila daleko bolja,bilo je jednostavnije snalaziti se,na ovu novu nikako se naviknuti. :(
2016 02 23
Ja i ne pratim forum više, nije zanimljivo
2016 02 23
Katastrofa je new look.. Na mobu uzas..poruku napisat muka..trazilica jad i nesklad..sve u svemu meni pao interes za listanje, trazenje..uspoređivanje cijena..i nemam volje nit bavit se time..sto znaci da cu vrlo slabo i kupovati.. A cini mi se da bi to trebalo adminu i svima vazno! Totalno nezadovoljstvo s moje strane kupca... Lp
2016 02 24
Ko što sam već kritizirala, al ću opet jer je zivi ocaj! Trazilica bez filtera, znaci nista grad, velicina, boja... Kada se i otvori sto ne trazim ne vidim ispod slika cijenu niti veličinu, nego otvaraj jedno po jedno. Sve korisnice su ulogirane prije cca 1minutu. Postaviti novu svar u dućan je znanstvena fantastika, a urediti postojeću nemoguća misija. Dakle... Na novim krpicama ne mozes kupovati, prodavati i razgledavati! I vise sam nego sigurna da je stranicu radio "komšijin mali", koji je baš upisao srednju strojarsku pa zna upaliti komp. Jer ni lošem web developeru se ne bi dogodila ovakva kakica od posla!
2016 02 24
> VexSkuljeva: > Ko što sam već kritizirala, al ću opet jer je zivi ocaj! Trazilica bez filtera, znaci nista grad, velicina, boja... Kada se i otvori sto ne trazim ne vidim ispod slika cijenu niti veličinu, nego otvaraj jedno po jedno. Sve korisnice su ulogirane prije cca 1minutu. Postaviti novu svar u dućan je znanstvena fantastika, a urediti postojeću nemoguća misija. Dakle... Na novim krpicama ne mozes kupovati, prodavati i razgledavati! > I vise sam nego sigurna da je stranicu radio "komšijin mali", koji je baš upisao srednju strojarsku pa zna upaliti komp. Jer ni lošem web developeru se ne bi dogodila ovakva kakica od posla! E to sa izmjenama ili postavljanjem novog artikla!Užas!Ja uopće ne mogu izbrisati ili izmjeniti artikle ili opis...ništa!
2016 02 24
Uzas jedan. Od kada je po novom nista mi nije pregledno nit sam sta kupila. Vise i ne posjecujem stranicu zbog toga. Nemam na mobu uopce opciju trazenja haljine npr od 500-650 kuna. Buduci da nisam jedina koja se ne snalzi na novom postavu stranice, ocito je da nove krpice imaju vecih propusta. Sve mi se vise cini kao da su namjerno sabotirane kako bi clanice bile prisiljene odustati od njih i sopingirati po trgovinama. Razocarana sam ja koja kupujem, a vjerojatno i cure koje prodaju.
2016 02 24
Slažem se... imam osjećaj da je barem 50% korisnica odustalo s prodajom i kupnjom upravo radi tog usranog novog dizajna. Baš je pusta stranica, forum, sve... :( Ako se vec svi toliko bunimo, neznam zašto ne vrate stari dizajn...
2016 02 24
Jeli stvarno nema nigdje filtera? Ja ga tražim cijeli dan???! baš bezveze.... ,:(
2016 02 24
Nova stranica krpica je užas. Nepregledno, komplicirano, oduzima dragocjeno vrijeme pregledavajući i tražeći artikle. Kad se već uvodi promjena onda čovjek očekuje na bolje a ne da se vratimo u srednji vijek. Vratite nam stare krpice....
prije 29 dana, 06:29