Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nešto slično krpicama

Drage djevojke, zanima me na kojim još stranicama prodajete svoju odjeću osim na krpicama? Imate li možda neke dobre stranice na fejsu? Želim vaše preporuke :")
2016 03 05
Prodajem još i na Njuškalu.Tamo prodajem samo veće,skuplje stvari i ono što ne mogu tu.Na fejsu više ništa ne prodajem.Mislim da su krpice ipak najbolje :)
2016 03 05
ja sam još na Bazzaru, ali tamo sam uspijela sam jednu haljinicu prodat :/
2016 03 05
nisam prodavač, ali sam primijetila da dio cura s krpica prodaje i na aukcije.hr. koliko dobro prodaja odjeće tamo ide to ne znam, ali meni je ta stranica zakon jer imaju super mehanizme kojima je mogućnost prevare svedena na minimum, izvrsno osmišljena stranica, puno ozbiljnija i bolje organizirana od krpica. samo što oni uzimaju proviziju od prodavača, mislim da nije velika, ali se plaća.
2016 03 05
ita001, potpis - sve si napisala :) aukcije.hr imaju savrsene regulatorne mehanizme, profesionalna su stranica s jasnim pravilima koja nikome ni ne pada na pamet kršiti jer isti tren bude sankcioniran. Korisnička podrska im radi 24/7/365 - odgovor admina se dobije unutar par sati od upita; (btw: dobiju ga svi korisnici, a ne samo neki!). Zadovoljstvo mi je biti tamo i rado plaćam zanemarivo malu proviziju jer za to dobijem kvalitetnu uslugu i tretman.
2016 03 05
Wizardica, kolika je provizija? :)
2016 03 05
Ja sam još i na njuškalu, al djeluje mi interesantno ovo aukcije.hr
2016 03 05
Preeedobro...
2016 03 05
Moze netko pojasnit na koju foru rade aukcije? Znam sto je aukcija ali ima li isto dogovor preko inboxa direkt s korisnikom, koliko traje aukcija i sl.? Kako ide prodaja tamo?
2016 03 06
Ne moraš staviti predmet na aukciju -možeš kad postavljaš predmet staviti kupi ODMAH po cijeni koju si odredila ? Ako želiš aukciju onda staviš odabereš sama koliko će dana trajati ta aukcija ideš redom ,kako postavljaš oglas tako ti sve lijepo piše čitaj i prokužit ćeš jednostavno je .Moraš ostaviti točne podatke adrese i OIB jer se provjerava sve !!!
2016 03 06
Zanimljivi prijedlozi, pokušat ću. :") <3 Ja sam do sad znala prodavat na njuškalu i na krpicama. Stavila sam nešto na fejs na stranicu ''ajmo tržit'', puno upita ali još ni jedna prodaja.
2016 03 06