Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Molim odgovor od svih koji nešto znaju (bolovanje, dopunsko)

Večer svima... Potrebna mi je informacija pa ako znate bila bih vam zahvalna na odgovoru? Zanima me u slučaju da osoba koja još nije zatražila plaćanje dopunskog zdravstvenog osiguranja (znači nema dopunsko, već samo osnovno zdravstveno osiguranje), ode na pregled kod doktora opće prakse, koliko će platiti pregled i da li još nešto dodatno plaća ukoliko joj doktor otvori bolovanje na nekoliko dana? Hvala puno, svaka informacija mi je dobro došla :*
2016 03 29
10-20 kuna participacije.
2016 03 29
> mirnaz: > 10-20 kuna participacije. Nemoj bas bit sigurna da je samo to.. To platis samo da ti izda neki receptic. Ovo je prehled dopunskog nema za bolovanje ovo bi se moglo vise platit
2016 03 29
meni nikad doktorica opće prakse nije naplatila pregled ni recepte, ali one papire za bolovanje da, 10kn.
2016 03 29
Samo znam za info, za ne daj Boze, dan u bolnici bez dopunskog je bio 300kn plus pregledi, troskovi pribora itd...
2016 03 30
Da ali ne plaćaš sve dane nego max 3000 kn, bez obzira koliko pregleda i operacija napravila
2016 03 30