Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Sziget festival Budimpešta

Bok ljudii :) Ima li netko iskustva s kampiranjem i odlaskom na festival, da bi podijelio informacije korisne, htjela bih ići a nisam sigurna u šta se upuštam još hh Svaka informacija je dobro došla, hvala :D
2016 04 04
kampirali nismo jer su svi pricali da doticni festival predvodi po kradji, a tamo smo upoznali ljude kojima su doslovno ukrali i cijeli sator sto nikada prije nisam cula -.- mozda je slucajnost, vjerojatno toga ima svagdje, ali eto... festival kao festival jedan od boljih koje sam vidjela..jednostavno savrsenstvo na preogromnom prostoru, jos ako te glazbeno bendovi zanimaju idealno...ako i ne, dovoljno je kul organizirano s hrpom floorova i zabave da neces pozaliti :)
2016 04 04
Prijateljica je išla, imala je samo pohvale. Doduše spavala je kod frenda u gradu, pa ne znam za iskustva sa spavanjem, ali su tamo provodile cijele dane, ima apsolutno svih sadržaja, a izvođača dođe toliko puno da većina ljudi nađe nešto za sebe :) Ja planiram ove godine!
2016 04 11