Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

treniraj.me / 28 dana do tijela za plažu

Dal ima tko ovaj plan prehrane i da ga je odradio? I koliko ste kila skinuli?
2016 04 04
nula jer previse volim jesti
2016 04 04
Ja ih ne preporučam nikako, baš su me razljutili. Ne znam kakav im je plan jer još nisam ga ni dobila pa tako ni krenula s njim, ali pristup im je totalno neprofesionalan. Prvo uplatiš novce, a tek ti onda vele koji je plan za tebe, i svi ostali detalji, umjesto obratno, kad se odlučiš i preporuče ti što bi bilo najbolje (plan za mršavljenje, za masu, neki treći individualni plan), onda uplatiš za taj plan. A i ja sam isto glupača jer nisam bila opreznija. Odgovaraju ful kratko, pitam ih par pitanja, oni uopće ne odgovore ni na jedno, a odgovor je u jednoj rečenici. Uopće se ne trude, bar ja imam takvo iskustvo, možda netko ima nekakvo drugo. I sad mi je uletio nekakav posao zbog kojeg neću moći odrađivati plan neko vrijeme, pa pitam jel mi mogu vratit novce, pa se ja javim kad se vratim i budem mogla odrađivati to sve, prvo ignoriraju moje pitanje totalno i odgovore nešto sasvim drugo, a onda kad sam ponovno pitala za povrat novaca, onako bahato odgovore da nije moguće. I sad su mi na kraju nametnuli neki plan koji nije uopće za mene, tj sa prehranom koje se ja zbog zdravlja ne mogu držati, jer ne vraćaju novac, a uplatila sam za neki plan, pa valjda, eto tak, da mi ipak nešto pošalju. Ajd još da je to sve tak kak je, nema vraćanja novaca, ali da su ljubazni i trude se opširnije i ljubaznije odgovoriti, bilo bi mi malo žao ali nebi bila ljuta. Al ovak bi ih poslala u tri pm sad!! I sebe jer sam bila naivni bedak!
2016 04 07
angažirajte prave trenere da vam slože plan prehrane,a ne te prevarante
2016 04 08
Apsolutno ne. Profesionalnost im je na nuli.
2016 04 11
Pozz. curke Sta ce vam ti treneri? Odgovor svih pitanja je kod vas! Bitna je samo zdrava prehrana, ako se vi zdravo hrani te i vase tjelo ce se tako osjecati. Naravno curke kretanje, vjezbe, sport ! Nije samo u prehrani, nesta se mora i za uspjeh potruditi. Ja nikada nisam bila nesta pretjerano "debela". Ali htjela sam malo nesta za sebe uciniti i tako sam po internetu cackala sakupljala iskustva drugih itd. Necu obecati da ovo sta sve pisem ce vam pomoci, ali podjelit cu iskustva s vama, sta je meni pomoglo.. Znaci ako hoces smrsaviti bitno je da manje kalorija uneses u sebe, nego sto potrosis vjezbama, sportom i slicno. Znaci citaj sta kolko kalorija ima, sama izracunaj kolko potrosis na dan.. Izbjegavaj hrani ko sto je kruh,tjestenina -jedi umjesto tjestenine rizu. Masno meso -jedi piletinu,puretinu,oslica itd. Puno voca i povrca, lagane salate. Iz toga dobivas energiju! Pi puno tekucine, da ni ne kazem koliko je voda bitna za nas! Ne samo da ce te napraviti za figuru nesta dobro nego i za ten, lice ce vam se isto mnogo popraviti. Umjesto gaziranih sokova, prirodne ilj cajeve. Naravno bez 100 zlica secera! Izbjegavaj te slatkise, cokolade, gumenjace i ostale gluposti. Najmanje 2 puta tj. radi te odredene vjezbe. Kretaj te se sto vise. Najbolje u prirodi na svjezem zraku. npr. trcanje. Od vjezba preporucujem: trcanje, sklekove, sklekove na laktima, trbusnjake, cucnjeve. Neboji te se utega, kreni te raditi snjima, stavljaj te si ciljeve. A sad bodybuilding je malo drugcije, druga prehrana i sporadzumjeva se da se tu puno vjezba. Tu se radi o dobivanju misicne mase. Ovisi o koju parcelu tjela se zeli ojacati. Tu je prehrana kompletno suprotna
2016 04 12
ja sve to pratila i istraživala evo sama sam sebi složila plan po LCHF načinu i umisto da sam njima dala novce lipo sebi kupila kalcij ,magnezij plus D vitamin to su sva tri sastojka u jednom ,formulu IV i omegu sve to od firme GNLD i osjećam se super puna snage . ukoliko ti treba pomoć tu sam
2016 04 28
Curke ako tražite teretanu samo za žene,ima novootvorena kod doma sportova na plivalištu ja sam ujedno tamo i trenerica pa ako želit baš nesto kako treba napraviti od svoga tijela slobdno mi se javite na mail [email protected]
2016 10 26