Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

trebam savjet - frizer Rijeka ???

> gitadevi: > Ajmeeeeee, najgore frizersko iskustvo ikada :,'( ! > To je na Školjiću, na semaforu kad se spuštaš od Mupa prema Mrtvacu. > Naša frizerka bila na porodiljskom, a frendici i meni bila hitnoća i netko nam preporučio taj salon (znamo mi tko je taj 'netko' ali joj se od tada ime ne spominje :@ . Dakle ne da je bilo grozno, nego je frendica izašla plačući zbog uništene kose a ja psujući zbog računa koji je bio toliko besramno visok, da smo ga još mjesecima pokazivali pri okupljanjima i koristili kao šok terapiju prema potrebi . Ja sam doma oprala kosu i sve je bilo okej, ali , frendica je ošišana i ofarbana na način koji je još dugo kod nje izazivao suze, a kon ostalih smijeh. uzas ,ja sam tamo radila ,sminkala kratko,i to mi još nisu platili :@ ugl da bolje ne,imaju neka predavanja,i kao sve znaju, i onda uhvate skare i bolje bjezi,nikako ne preporučam... ,:(
2016 04 25
Ne znam što da kažem.. meni su odlični.. ali opet sve je to stvar od osobe do osobe..
2016 04 25
4look academy ima masu frizera i dobro je informirati se prije kod koje frizerke sjesti na stolac. ja sam svaki put izašla zadovoljna, a inače sam dosta kritična i zato sam prošla nekoliko salona u zadnjih godinu dana, dok nisam ostala pozitivno iznenađena 4lookom. i još ti uvijek naprave okvirni izračun (+/-) cijene usluge, tako da se da izbjeći srčani udar prilikom plaćanja
2016 05 13
Krik na Skoljicu,vlasnica sisa odlično,ne mogu se sad sjetiti kako se zove
2016 06 28
Moja preporuka je frizerski salon Chic u Kružnoj ulici (kod Palacha). Već nekoliko godina idem kod njih i prezadovoljna sam. Cure su ultra ljubazne i profesionalne, opuštena je atmosfera, usluga stvarno na vrhuncu. Ni jednom nisam izasla van nezadovoljna, a što se tiče cijena su isto dosta pristupačni :)
2016 09 23
bila tamo, to je otvorila cura koja je otišla od Patrizie, ali joj se ne mogu sad sjetiti imena, pa onda kad uletiš tko zna tko će te dohvatit, tako da se nisam našla...
2016 09 23
4look uzasno iskustvo isto, tanku kosu koju su inace znali u Os za 40kn osisati u savrsen loob je unistila "master cut" rezovima, izasla sam placuc, cetiri mjeseca nosila svezanu jadnu kosu u pundjici kako nitko ne bi vidio, toliko o master sisanju u prestiznom salonu...a cijena za ubit se nakon svega...
2019 08 22
1 2