Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Izvozana, izigrana, glupa.

Je li ovo iz novog broja MOje tajne/subdine/Arene?
2016 04 13
njegova strana price najcesce vako zvuci - sve je bilo super. a onda je zaustila.
2016 04 13
pa je l se ovo stvarno događa?! Pazi ti volje i apetita napisati sto stranica meko ukoričenog ljubavnog vikend romana, od stoljeća sedmog pa do današnjih dana, a i volje i apetita onih koje su uspjele pročitati do kraja, bez naglog ubrzanja i omekšanja probave :o Predlažem dvije iza uha, četiri po turu i naporan fizički rad 12 sati dnevno. Pokretačici teme, ne odbjeglom muškarcu. Cipe ljubi te Gita!
2016 04 13
> gitadevi: > pa je l se ovo stvarno događa?! > Pazi ti volje i apetita napisati sto stranica meko ukoričenog ljubavnog vikend romana, od stoljeća sedmog pa do današnjih dana, a i volje i apetita onih koje su uspjele pročitati do kraja, bez naglog ubrzanja i omekšanja probave :o > Predlažem dvije iza uha, četiri po turu i naporan fizički rad 12 sati dnevno. Pokretačici teme, ne odbjeglom muškarcu. > Cipe ljubi te Gita! priznajem, nisam sve čitala, daj me naj me. on nazove, pa ne zove, pa nazove, pa ne zove, a ja evo sjedim pored telefona i čekam da nazove. ukratko. gita, bravo!
2016 04 13
a daaaiiii, gito... ne budi tako oštra!! ne smijem se ni sjetiti svih svojih idiotarija sa 18 godina. da je postojao onda onaj emotikončić koji je lupao glavom u zid.... vjerojatno bi bio sa likom moje mame ))))) a dvije iza uha, četiri po turu i fizički rad ovdje bih ja mnogima....ali onima malo starijima koje su nešto prošle u životu....a koje još uvijek ispisuju uzaludne stranice.
2016 04 13
alo, zemske. ko se da vozat, da to i s 15 i sa 65. kao i oni kojima je ultimate rush vozat druge. rijetki su oni koji izadju iz rutine. i to ucine tek kad popuse sve ostale u zivotu zbog onog kome se daju peglat. sta sad, toe tak. uostalom, jednom sam cak poucena sljedecem, mlacena i davljena zena mi je rekla kako sve koje to nisu dozivjele uopce ne znaju sto je prava ljubav. prava ljubav je kad ga toliko izludis da te premlati, izvrijedja, stalka i slicno. i fakat. ne znam. evo. nedaomibog ikad saznat.
2016 04 13
aha, os rec da nista ne ovisi o covjekovoj volji. dobar izgovor zlata vrijedi.
2016 04 13
ajme meni. al ima 19. pa ajde.
2016 04 13
Ne kuzim sta ste tako ogorčene i cinične.. Hvala bogu neke od nas nikad ne bi takve stvari sebi dozvoljavale i da nas netko je*e bez one stvari al dajte onda ne serite, svakom je njegov "problem" najveći.. Meni je ova situacija izvan svake pameti i naravno da izaziva čuđenje i u sebi se nasmiješ al svejedno ovi komentari su prelosi. Mislila sam da su ovdje suosjećajnije ženskice :)
2016 04 13
Krivo si mislila. Teško mi je suosjećati s nekim tko zna da griješi, svi mu govore da griješi, prijateljice i prijateljice ga pokušavaju spriječiti u griješenju, pa on onda otvori temu na krpičarskom forumu, te izlaganjem epskih razmjera pokuša iznuditi spomenuto suosjećanje, dapače - dobiti potvrdu barem od nekog da ipak ne griješi. Cipe, mislim da Dein citat s Instagrama zapravo znači da će joj se mućak vraćati u život sve do trenutka kad će shvatiti da - griješi. Kad tu školu završi, može na više obrazovanje ;)
2016 04 13
Dankice, mišice, jasno da sam radila bedastoće. I mislila bedastoće. I ufuravala se u bedastoće. Nisam zato okupljala mnoštvo da ga grcom i jecom uvjerim da to nisu bedastoće, pa da tako mogu nastaviti s bedastoćama. Uzgred, uvijek postoji olakotna okolnost da ništa od ovoga nije istina, da je netko otvorio profil lažnjak da bi se (nas) malo za****avao. Ta mi je mogućnost simpatičnija.
2016 04 13
mene najviše brine kod takvih cura ,sta one ne znaju biti same? ili treba stalno netko biti u vezi jer inače ne možeš zivjeti,ja sam to pročitala iz svega... inače da svakome njegov problem najveći,meni su uvijek neke druge stvari bile prioritetnije,tako da ... 8-)
2016 04 13
> gitadevi: > Dankice, mišice, jasno da sam radila bedastoće. I mislila bedastoće. I ufuravala se u bedastoće. Nisam zato okupljala mnoštvo da ga grcom i jecom uvjerim da to nisu bedastoće, pa da tako mogu nastaviti s bedastoćama. > Uzgred, uvijek postoji olakotna okolnost da ništa od ovoga nije istina, da je netko otvorio profil lažnjak da bi se (nas) malo > za****avao. Ta mi je mogućnost simpatičnija. slažem se. al gita onda ova fakat ima volje, meni se nije dalo ni čitati sve ono....
2016 04 13
> gitadevi: > Cipe, mislim da Dein citat s Instagrama zapravo znači da će joj se mućak vraćati u život sve do trenutka kad će shvatiti da - griješi. Kad tu školu završi, može na više obrazovanje ;) E baš tako. Predzadnja rečenica u citatu to i govori. Kad nauči onda će moći dalje. Samo što cura ima stvarno visok prag tolerancije. Ajde da mu se dva puta vraćala tako. Al već treći, četvrti...mislim da nitko nebi više dopustio takvo nešto. Shvatit će ona sama kad tad, džabe govoriti nekome tko je zaljubljen i tko ne vidi dalje od te osobe koja ju vrti oko malog prsta jer shvaća da ju uvijek može imati.
2016 04 13
Krivo sam se izrazila, ne opravdavam i ne suosjećam s njezinom situacijom jer moras stvarno biti lud da si to dozvoliš ali isto tako ovdje je došla ispričati ono sto joj se dešava i po mojem mišljenju ne traži odobravanje i njunjunju cmizdrenje, jer to nikako ne bi trebala dobiti, ali mislim da bi komentari trebali biti blaži. Kao da nas briga, pa nece nas taj isti tip za par godina premlacivati nego nju, ako mu dozvoli.. Ona, ako je imalo pametna ce poslušat dobronamjerne savjete, sta joj sad znaci da joj se ovdje govori svašta.. Ne znam ako sam sad bila jasnija.. Jer da se razumijemo, nikad nisam bila u takvoj situaciji a previše mojih frendica je i ja i dalje ne kuzim kako si žena to moze dozvoliti! Uzas! > gitadevi: > Krivo si mislila. > Teško mi je suosjećati s nekim tko zna da griješi, svi mu govore da griješi, prijateljice i prijateljice ga pokušavaju spriječiti u griješenju, pa on onda otvori temu na krpičarskom forumu, te izlaganjem epskih razmjera pokuša iznuditi spomenuto suosjećanje, dapače - dobiti potvrdu barem od nekog da ipak ne griješi.
2016 04 13