Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Gastritis Pomoć!

Ima li tko problema sa gastritisom, bolovima u želucu i sl. Kako to riješiti, šta uzimate i sl? Probala sam sve i svašta od tableta, biljnih kapi, trava i svega ostaloga. Obišla puno liječnika i svima je odgovor isti, Stres, ali stvarno se ne živciram. Prođe pa stane i tako malo-malo. Počela sam vježbati, 1.put u životu sam si našla nešto što me baš zanima, za čim imam volje i želje i evo opet me gastritis sputava jer su bolovi užasni. Pa ako ima tko ikakva iskustva i ako zna što bi pomoglo neka se javi :) Hvala
2016 04 13
ja sam rješila gastritis :) izbacila sam šećere, čokolade, voće....sve slatko i kruh. povremeno popijem neki gorki čaj-marulja, trava iva ili stolisnik. i to je to. prije promjene prehrane svaki čas me mučio.
2016 04 13
Sad kako vježbam baš sam na povrću u voću, pilećim prsima, samo si radim krug od integralnog brašna, smanjila čokoladu, grickalice i sve, pazim sta jedem, i eto opet isto. :/
2016 04 13
voće nadražuje želudac.
2016 04 13
Od voća većinom bananu jedem, ili si smiksam višnje, neko crveno voće. Ostalo baš i ne.
2016 04 13
Što mislite o mlijeku? Nekima paše, nekima ne. Ja ne mogu dan zamisliti bez mijeka hahaha :/
2016 04 13
Meni puno pomaže ujutro zobena kaša na vodi, obavezno prije kave, cigarete i sl. I puno vode.
2016 04 13
Zobenu kašu jedem kako vježbam. Skuham si 6žlica zobenih, i u blenderu posebno smiksam višnje,med, jogurt, bananu, lan i đumbir. To mi je super kombinacija. Ne pijem, ne pušim, ne pijem čak ni kave. Obavezno ujutro čaj od šipka i eto opet
2016 04 13
Mlijeko ti nije pozeljno...posebno u kombinaciji sa kavom za tvoj problem je smrt... Kupi probiotike...jogurte i sl... Odi u ljekarnu...kupi probavne enzime....pomoci ce ti..
2016 04 13
Spasio me sok od mladog kupusa i sjemenke lana
2016 04 13
Ma ne pijem ja kavu haha. A što se same probave tiče, s tim nemam problema, to mi je sve okej, redovito. Pomislila sam možda čak i da je od vježbanja, napora i sl. Inače svi kažu da im vježbanje pomaže, a meni još gore od njega hahaha. Draga jel znas možda koja je cijena tih enzima?
2016 04 13
Kako napraviti taj sok?
2016 04 13
pod hitno nađi neki porok i izbaci čaj na prazan želudac
2016 04 13
Sitno naribati 1/3 glavice mladog kupusa,izgnječiti da pusti što prije sok,procijediti kroz gazu i odmah popiti. tako iscijeđeni sok ne smije stajati i mora se uvijek pripremiti svježi. Piti 3x na dan, pola sata prije obroka.
2016 04 13
Nisu ti probavni enzimi...da ides vise na wc:') :') :') Oni zapravo sadrze ono sto tvoj zeludac nema...i zato ti slabo preraduje hranu...i time ti se stvara kiselina.. Kada ga popijes...dajes zelucu ono sto mu fali...moze normalno preradivati...a ti vise nemas problem sa kiselinom..
2016 04 13
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija