Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Postoji li monogamija?

Svi viruju u ono sto zive i svi su u pravu :) Naravno da monogamija postoji, mislim da ljudi varaju jer im je lakse skakati iz kreveta u krevet trazeci trenutno zadovoljstvo, nego raditi na kvalitetnoj vezi. Isto tako dajem svakome za pravo da zivi kako zeli. Ja vjerujem u ljubav, sretna sam i zadovoljna, emocionalno i fizicki :") . Kad negdi zaškripi poradimo na tome, ne skačem u tuđe krevete. I svog muža nikada ne uzimam zdravo za gotovo. Svjesna sam njegovih kvaliteta, cjenim ga i volim kao svog muža, kao oca naše djece i kao čovjeka. A ko voli nek izvoli, njihov zivot..
2016 04 30
> smisnamala: > Neko ovdje reče da je mišljenje ko supak-svatko ga ima... > Pa analogno tome velim da i monogamija je kao organ najbliži supku-svatko ga opet ima-neko voli da ga spaja s vise organa povodeći se za latinskom VARIETAS DELECTAT ...neko opet voli svoju sigurnu zonu x-) > .... > Dakle kako ko > Nista ne treba osuđivati jer nista ljudsko nije strano > ... > Moj vlastiti supak -uuuups mišljenje je -Ljubav postoji a ovakve poligamne mogu osuditi samo radi nekontrolirane produkcije (dakle kad se utječe na dječje živote) > ... > Suma sumarum-najvažniji spolni organ nije ono kraj šupka vec MOZAK! Haha )))) Nisan tila komentirat, al me ti nasmija :)
2016 04 30
Sto ljudi sto misljenja. Neko voli paradajz neko ne. Neko je s jednom osobom neko sara. Problem nastaje kad osoba vlastitim izborom nije zadovoljna. Ne cak ni kad partner koji ne dijeli isto misljenje nije zadovoljan. Problem kod te zene je to da iako podrzava svi sa svima djeluje nezadovoljno vlastitom parolom..zapravo joj bed sto nekome nije bila dovoljno fatalna da odabere samo nju.
2016 04 30
> vanna21: > Potaknuta razgovorom vrlo diskutabilne tematike koje smo se slučajno dotakle jedna starija (i iskusnija) žena i ja, molim vas krpičarke za mišljenje. Što mislite, postoji li monogamija? Vjerujete li u ljubav u pravom smislu te riječi? > Moram priznati da sam uvijek živjela, a živim i dalje, u uvjerenju da postoji jedna prava ljubav, vjerujem da ako nekoga iskreno voliš, ne trebaju ti druge osobe, nemaš potrebe varati partnera. > Dotična gospođa me, moram priznati, malo uzdmala svojim rečenicama o tome kako monogamija ne postoji, da svi varaju svoje žene/muževe/partnere, kako muškarci, tako i žene. Prema njenom mišljenju i iskustvu, ne postoji ni ljubav, nego smo, kao i životinje, stvoreni samo "da bismo se parili", svi sa svima, te kako je to vrlo normalno. Čudila se kako ja uopće mogu razmišljati drugačije od nje. > Dakle, htjela bih čuti vaša mišljenja o ovome.
2016 04 30
Nije bitno što dotična misli, cure su već sve rekle, bitno je poštivati i svoj ituđi izbor. Ako se pod poligamijom smatra varati muža/ ženu ne bih rekla da je to ok, više mi zvuči kao ono što je cipka rekla, a ako ćeš ostati slobodan i šarati sa slobodnima tko voli nek izvoli. Al da baš moraš, ne moraš, to je stvar izbora i odluke, ne prisile
2016 04 30
Smisnamala svaka čast sve rečeno u par redaka :)
2016 04 30
Vjerojatno žena govori iz vlastitog iskustva i onog što se nagledala oko sebe,obzirom da ima dovoljno godina.Smatram da se skoro svakom može dogoditi da se nađe u nekoj "fatalnoj situaciji s fatalnom " osobom pa da razmišlja kako bi bilo,kad bi bilo.Oni s dobrim kočnicama odvagnu,što mogu dobiti,a što bi mogli izgubiti.A ima i onih koji podlegnu.A ima i onih kojima je to praksa i koriste svaku priliku,ali ostaju u svojoj " sigurnoj" vezi.Takve prezirem i smatram kukavicama.Budi frajer/ica solo pa šaraj kolko hoćeš. Ako ću,iz svog životnog iskustva,razumijem cinizam ove gospođe glede monogamije.Nevjerojatno je koliko se ljudi varaju.I oni za koje nikad ne bi rekli (bila sam više puta šokirana upucavanjima "dobrih" muževa ).A osobno znam i nekoliko "poštenih" cura koje su bile zaručene,a svoje zaručnike varale oženjenim muškarcima.
2016 05 13
1 2