Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijena dopunskog zdravstvenog

Pozdrav, trebala bih uplatiti do sutra premiju za svibanj no nisam sigurna je li već porasla cijena na 80 kn. Koliko trebam uplatiti, 70 ili 80 kn?
2016 05 03
Sta nije 89?
2016 05 03
89, da. Krivo sam napisala. Dakle, od ovog mjeseca definitivno plaćamo 89, ili? Jer prošli mjesec sam tek ugovorila (do tada sam imala besplatno) i na uputi mi piše iznos premije 70 kn za sljedećih 12 mj. pa ne kužim otkad vrijedi poskupljenje pošto nisu nikakve obavijesti slali.
2016 05 03
Od 6 mjeseca će biti 89kn.
2016 05 03
Super, hvala!
2016 05 03
cure ako ste preko interneta ugovorile dopunsko, i kad vam je iznos salda 0, kn jel to znaci da je placeno sve?
2016 05 03
Tko si još nije napravio dopunsko,savjetujem da napravi u Uniqa osiguranju,cijena je mjesečno 65 kn..u cijenu je uračunato sve kao i kod HZZO-a,s time što Uniqa pokriva i lijekove sa B liste
2016 05 03
A mogu se npr. sad prebaciti na Uniqu?
2016 05 03
pokriva li uniqa osiguranje i sve preglede kod hzzo lijecnika ili samo kod odredenih privatnika?
2016 05 03
Da.Bas sam to htjela predloziti za Uniqu.Ali ako si ugovorila vec mislim da moras cekat istek ugovora (12mj)
2016 05 03
Ovo je sa njihove stranice.. Dopunsko zdravstveno osiguranje Naše dopunsko zdravstveno osiguranje oslobađa vas plaćanja troškova participacije npr. participacija za liječničke preglede, dijagnostičke pretrage ili boravak u bolnici. Za samo 65 kuna mjesečno ugovorite policu dopunskog zdravstvenog osiguranja s neograničenim pokrićem i uključenom B listom lijekova. Dopunsko zdravstveno može se ugovoriti uz proizvode dodatnog zdravstvenog osiguranja ili kao samostalan proizvod uključena B lista lijekova zdravstvena zaštita pružena kod izabranog doktora primarne zdravstvene zaštite (opće medicine, ginekologije i stomatologije) specijalističko – konzilijarna zdravstvena zaštita dnevna bolnica i kirurški zahvati u dnevnoj bolnici laboratorijska, radiološka i druga specijalistička dijagnostika ambulantna fizikalna medicina i rehabilitacija fizikalna medicina i rehabilitacija u kući bolničko liječenje stomatološka zdravstvena zaštita u mobilnoj i fiksnoj protetici odraslih osoba ortopedska i druga pomagala izdavanje lijeka po receptu liječenje u inozemstvu uz odobrenje HZZO-a
2016 05 03