Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

piluliceeee

cureke de mi recite dali primjerice mogu podici pilule neki drugi dan ukoliko mi je ginekolog prepisao tab na 6 mj i kad sam podigla pilule prosli mj totalno sam zaboravila koji mi datum pise ovaj mj na racunu ,mislim da je 10.5 ,danas nikako nemogu do grada ,sta mislite dali cu sutra moci podici,koliki mi je rok za podizanje? :*
2016 05 10
danas ili nakon 15 dana
2016 05 10
meni nije htjela dati u ljekarni kad sam dosla dan ranije
2016 05 10
aha znaci moci cu dici sutra ako mi je datum bio jucer ili prekjucer?
2016 05 10
Nisam sigurna ako možeš, nazovi u ljekarnu i pitaj, ako ti neće dati zovi ginekologicu, zakomplicirali su sve sa tim "crvenim uputnicama" i datumima za podizanje :s
2016 05 10
okee,hvala ti puno :)
2016 05 10
7 dana prije i 15 dana poslije datuma koji ti je naveden na računu od tableta. Takoje meni bila uvijek sad ne znam Anamarija što tebi nije htjela dati. Kompliciraju bzv kao da je bitno dan dva
2016 05 10
Ne znam, pitala me bezobrazno dal vidim koji datum podizanja piše na tome papiriću koji sam dobila kada sam kupila pakiranje mjesec ranije ,:(
2016 05 10
U nekim ljekarnama znaju bit bezobrazne baš i ne fermaju taj datum na računu koji je izdan u nekoj drugoj, odnosno taj interval prije i poslije određenog datuma. Jednom sam došla u ljekarnu (u kojoj nisam do tad podizala ) i ženska mi kaže da ne mogu podići jer mi je prošo rok, pa gledam kako?? Kaže mi: " Pa u vašoj ljekarni su računali kao da vam ciklus traje 28 dana, a mi računamo 21 dan.. " Tukeee, a pauza od 7 dana..mislim stvarno. I odem u treću ljekarnu i tamo ih dobijem hladno x-)
2016 05 10
ja izgubim svako malo taj papiric pa samo dam knjižicu i lijepo imaju u kompu kad sam dignula. 7 dana prije ili 15 dana kasnije
2016 05 11