Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pomoc cure. zubi me muce.

Znaci, poceli su mi rasti umnjaci na lijevoj strani.. isla sam zubarki i poslala me na slikanje. Zubi su narasli i samo sto nisu izbili. Međutim, otkako sam osjetila bolove (da idu van) kada prodem s jezikom oko zadnjeg zuba, u ustima mi dode neki odvratan miris. Onda sam s prstom malo 'cackala' i smrdi uzasno dok na desnoj strani nema nista i nista se ne osjeti. Kada stavim zvakacu i zagrizem na lijevoj strani - gotovo! Taj smrad se rasiri po ustima i zvaki. Kad perem zube, muckam onu vodicu i izaperem i opet. Dali je to od umnjaka ili? Jel netko imao takav problem? Zubarka je mislila da je zadnji zub problem jer je imao karijes no zamijenila je plombu i taj smrad je i dalje u mesu oko zuba Pomooooc :'(
2016 05 16
Tako je bilo i nekim mojim prijateljima i prijateljicama. Dok umnjak probija meso, meso ispušta taj smrad. Nije to ništa što nije uobičajeno ili normalno za tu pojavu. Proći će kada izraste. ;-)
2016 05 16
Probaj isprati usta sa rakijom (onom najjacom, ili jos bolje ona ljekovita sa travama), meni uvijek pomogne, pogotovo ako me neki zub bolucka jer ima mali karijes....ili recimo ako iman afte ili slicno 😎
2016 05 16
Propazi da nije nastala upala ispod, nije normalno da tako smrdi, pokušaj dobro pritisnuti sa svih strana i vidi dal se što cijedi,. Svakako po savjet u zubara, pogotovo i ako boli. Nije za zezanciju, od zubi sto čuda
2016 05 19
radim kod zubara i imam isti problem s umnjacima, znači kad se upali i boli samo ribaj po njemu s četkicom, ako možeš istisni si ga da izadje gnoj, vjerojatno to i smrdi ili neka ti to netko stisne. ako ti prestanu stvarati probleme nemoj ih vaditi jer se to radi samo u kritičnim situacijama, to zna bit baš gadna operacija, ovisno o situaciji u ustima. meni se upali svakih pola godine, izdržim para dana i bok, ne bih ih vadila dok ne moram, nema šanse.
2016 05 21