Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Svašta me zanima..

Drage djevojke, trebala bih par savjeta :) Koji lak za kosu koristite? Idem na vjenčanje i samo bih speglala kosu a želim da što duže ostane speglana.. Htjela bi nešto da kosa izgleda prirodno ali da u isto vrijeme bude polakirana :) Koju paletu za konturu kupiti? Htjela bih nešto jeftinije a bolje.. Kakva je essence paleta?
2016 05 25
I kakva su iskustva s lip plumperom za vece usne?:)
2016 05 25
Lak za kosu ne.imas sredstva za ravnanje koja nanese prije peglanja Konture neznam Plumperi nevaljaju. Izmelji cimet stavi balzam i preko tog cimet.ostavi min 10min i onda istrljaj usta.svim tim plaperima je cimet zajednicki
2016 05 26
Kad kosu ispeglas uzmes malo voska za kosu (kao grašak) i rastrljaj rukama i prodi po kosi. Za konturiranje ne znam. Stavljam pudera i tih stvari sto manje. Ako ces povecavati usta ili ubrizgaj nesto u njih ili ne radi nista. Ako ces ih necim povecavati jednkratno ispuhati ce ti se do kraja veceri.
2016 05 26
> AndreaKod: > Lak za kosu ne.imas sredstva za ravnanje koja nanese prije peglanja > Konture neznam > Plumperi nevaljaju. Izmelji cimet stavi balzam i preko tog cimet.ostavi min 10min i onda istrljaj usta.svim tim plaperima je cimet zajednicki naša mudra i pametna glavica :")
2016 05 26
> TanjaJurcevic: > > AndreaKod: > > Lak za kosu ne.imas sredstva za ravnanje koja nanese prije peglanja > > Konture neznam > > Plumperi nevaljaju. Izmelji cimet stavi balzam i preko tog cimet.ostavi min 10min i onda istrljaj usta.svim tim plaperima je cimet zajednicki > naša mudra i pametna glavica :") :P
2016 05 26
> AndreaKod: > Lak za kosu ne.imas sredstva za ravnanje koja nanese prije peglanja > Konture neznam > Plumperi nevaljaju. Izmelji cimet stavi balzam i preko tog cimet.ostavi min 10min i onda istrljaj usta.svim tim plaperima je cimet zajednicki Ček, sad i mene zanima, sta se dogodi sa usnama nakon tog cimeta? 😮
2016 05 26
> AndreaKod: sto preporucujes od sredstava za ravnanje? Probala sam svasta. Nemam kovrcavu kosu vec valovitu, ni sim ni tam 😂
2016 05 26
> Ivaaaaa: vosak ce odrzat kosu ravnom? Koji bi ti vosak preporucila? Ma takoder izbjegavam puder ali ipak za neke posebne prigode, kao sto su vjencanja volim biti malo bolje nasminkana
2016 05 26
behhh to je tolko da se vidiii. da se to dobro sakrit
2016 05 26