Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose preko ljeta

Imate neku preporuku za njegu kose preko ljeta?? Trebam nesto u vidu spreja koji se koristi na plazi? Jel mogu ulje za suncanje i po kosi spricat? ☺️
2016 06 27
Na plaži ne biram sredstva. Ulja, balzam, bitno da je masno. x-) Pretežno nakon mazanja tijela, provučem kroz vrhove . Ovisno kakvo ulje imaš, pročitaj sastav. Domaće može, osim ako nisi plavuša ,a ulje većinom od oraha :D Najpovoljnije i učinkovito; kokosovo. Odličan izbor nadalje: argan, makadamija, avokado.... i mnoga druga fina ulja , dovoljno po par kapi. U svakom slučaju sam mišljenja da je bolje jedno bazno ulje nego kupovna sprej pumpica sa uljem i popratnim sadržajem.
2016 06 28
Meni je dobar i Phyto Keratin sprej....
2016 06 28
bok cure, ja sam si kupila Nuxe suho ulje,vidim da se moze stavit i na kosu,a inace sam plava i kosa mi ljeti bude dosta suha(često sam izložena suncu na plaži),je probala neka od vas mozda to Nuxe ulje? čula za pohvale za arganovo isto,to cu probati,
2016 06 28
Ja imam u ponudi Termo protector 250ml spray, štiti kosu od utjecaja sunca i bilo kakvih toplinskih utjecaja, fena, pegle... 49kn
2016 06 28
Odličan regenerator mi je Loreal extraordinary oil, meka mirišljava kosa :") stalno ga kupujem, a mislim da je dobra i ista maska, nisam je još imala ali druge Loreal su jako dobre pa mislim da ova može biti samo bolja. Još Macadamia ulje malo na vrhove stavim i odlično :)
2016 06 28