Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koji blender?

Cure, možete li mi reći koji je najbolji blender i je li koja od vas ima nutribullet? i iskustva s njim... Hvala :")
2016 07 06
Hej pozdrav! Ja baš isto kupujem blender! Imala sam onaj Delimano Utile Power i još kupila nastavke bedača i sad mi je motor pregorio jer sam koristila nastavak za orašaste plodove i riklo jer mu je izgleda bilo to preteško samljeti! I onda mi od muža tetak veli da ništa ispod 400 W ne vrijedi a ovaj je bio 350 W! Mislim da ti Nutribullet nije niš posebno i da je to blender kao i svaki drugi! E pa sad cu si lijepo kupiti od Gorenja mrcinu od 800 W pa sam valjda mirna! Gorenje je vrh,skuplji je ali vrijedi sve novce,imam proizvode od njih i neuništivo je! Jedva čekam ga imati! Ljeto je pravo vrijeme za paliti blender! :
2016 07 06
Ja imam Delimano već 2 godine, koristim ga svaki dan i super je :D
2016 07 06
Imam Nutribullet oko godinu dana,onaj najjači. Uvijek s njim neki problemi,bio već dva puta na servisu. Ne smiješ ga izgleda ni pogledati,odmah mu je nešto. :) Tako da sad sve radim sa štapnim mikserom od Gorenja 700W i rezultati su isti kao i sa Nutribulletom koji mi sad samo smeta po kuhinji. :s
2016 07 06
> kristinanu1996: > Ja imam Delimano već 2 godine, koristim ga svaki dan i super je :D Super je za mekane stvari za miksati ali čim staviš lješnjak on rikne! :s
2016 07 06
Ja sam kupila onaj mali Gorenje (sa čašama)...slično ko i Nutribullet. Miksala sam banane i jabuke i eto pregorio...odjela sam ga u servis, nakraju sam dobila novi. Kaže mi serviser "nemojte više kupovati to sranje...to ništa ne vrijedi. Kupite pravi blender od 800W i mirni ste." Praktično je to s čašama...recimo ja nosim na posao. Al ču ipak ovaj puta kupit pravi blender. Pametnije je investirat u nešto kvalitetnije :-)
2016 07 06
> Stormblast: > > kristinanu1996: > > Ja imam Delimano već 2 godine, koristim ga svaki dan i super je :D > Super je za mekane stvari za miksati ali čim staviš lješnjak on rikne! > :s ja većinom si mikasam za doručak zobene i tak to, ili za krem juhu. Nisam sa lješnjakom nikad probala hahaha
2016 07 06
> Stormblast: > > kristinanu1996: > > Ja imam Delimano već 2 godine, koristim ga svaki dan i super je :D > Super je za mekane stvari za miksati ali čim staviš lješnjak on rikne! > :s ja većinom si mikasam za doručak zobene i tak to, ili za krem juhu. Nisam sa lješnjakom nikad probala hahaha
2016 07 06
> ProudMary: > Ja sam kupila onaj mali Gorenje (sa čašama)...slično ko i Nutribullet. > Miksala sam banane i jabuke i eto pregorio...odjela sam ga u servis, nakraju sam dobila novi. > Kaže mi serviser "nemojte više kupovati to sranje...to ništa ne vrijedi. Kupite pravi blender od 800W i mirni ste." > Praktično je to s čašama...recimo ja nosim na posao. Al ču ipak ovaj puta kupit pravi blender. > Pametnije je investirat u nešto kvalitetnije :-) Definitivno! Eto slažemo se u tome! Izgleda da blenderi bilo koje marke koji su ispod 400 W ne valjaju nikaj,samo da se proda mačak u vreći! :s Eto tak ću i ja kako si napisala a i kak sam gore napisala! :) Ma lijepo si izblendaš i staviš u tu čašu i bok! ;)
2016 07 06
> kristinanu1996: > > Stormblast: > > > kristinanu1996: > > > Ja imam Delimano već 2 godine, koristim ga svaki dan i super je :D > > Super je za mekane stvari za miksati ali čim staviš lješnjak on rikne! > > :s > ja većinom si mikasam za doručak zobene i tak to, ili za krem juhu. Nisam sa lješnjakom nikad probala hahaha Eh da! Al kad imaš nastavke za kupiti,koje sam ja nadobudno i naivno kupila,i ako piše da se mogu mljeti orasi i lješnjaci onda nema kaj riknuti! Ja naivka popušila priču i eto mi sad! Ovaj koji bum uzela od Gorenja od 800 W ima lijepo onaj veliki vrč od 1,5 L i mlinac za kavu a vjerujem da može i lješnjake s takvom snagom motora! Ako opet ne popušim hahahha
2016 07 06
Omniblend od Vervite.....prezadovoljna Mislim da može i kamenje usitnit.... Skuplji je ali se isplati Čekala sam dve godine da ga kupim...sad radi već godinu dana besprijekorno. Miksa zrnje i zaleđeno voće i veelika je posuda
2016 07 06
Super, hvala cure. znači nutribullet ništa, pusti marketing. šteta
2016 07 06
> kikibu5: > Super, hvala cure. znači nutribullet ništa, pusti marketing. šteta Ne treba ti biti žao,kao što vidiš ima velike ponude tako da se odluči ipak za nekaj drugo,to su moje preporuke! ;)
2016 07 06
Znaci zakljucak je da treba uzet bilo koji al od 800 W?
2016 07 06
pa kako li si samo blender uspjela satrati ??? ja imam običan iz konzuma pa melje i kockice leda, a nije blender nista posebno nego neki Tristar najjeftiniji A orahe, ljesnjake, bademe meljem s mlincem za kavu koji je slabiji od blendera pa mu nije nista
2016 07 06
1 2