Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Konzum - sezonski posao

Pozz Jel tko radio kod njih preko sezone, kakva su vasa iskustva? :) Mene su zvali sutra da dodem na razgovor za posao
2016 07 13
samo ti radi svoje iskustvo ćeš steći usput <3
2016 07 13
> SonjaSpoljaric: > samo ti radi svoje iskustvo ćeš steći usput <3 :) ni nemam nikakvog iskustva jos, tj.nisam nigdje radila zasad
2016 07 13
pa sad ti je prilika da ga stekneš i da si nešto zaradiš i onda dođi ovdje na krpice i potroši sve :P
2016 07 13
Prijateljica radi sezonu na moru prvi puta.Prijavila se jer tamo dobije vecu placu,naknadu za odvojeni zivot i smjetaj osiguran.Kaze sve pet.
2016 07 13
ako joj je konzum blizu stanovanja,da ne mora putovati, za prvi put joj se isplati,po meni da si nešto zaradi i osjećat će se korisnija za sebe
2016 07 13
Znam znam, al taj konzum di su me zvali je u Šibeniku, a ja sam u Kninu i trebala bi putovati, i oni kao prevoze radnike svaki dan sa svojim kombijem cime vec haha
2016 07 13
ma mlada si hoćeš ti to, mlado sve izdrži, moja mama kad je bila mlada išle su na noge 3km i to u papučama, ako je bila kiša, bose, i bile su sretne samo da rade <3
2016 07 13
Ne znam razlikuje li se sezonski posao u Konzumu po nečem drugom, ali ja sam čula samo loše kritike o zaposlenju u Konzumu...
2016 07 13
ah,treba probat, nije ni na moru sve idealno, tu su uglavnom privatnici koji te plate al bogme se i naradiš probaj pa ako nije dobro druge godine nađeš bolje
2016 07 13
A vjerovatno cu ic sutra na razgovor pa cu vidit sta kazuu, i prvi put i na razgovor idem nez ni sta ce me pitat
2016 07 13
slušaj,idi lijepo najprije na razgovor nakon toga ćeš znati na čemu si, i to je to , ajde mladosti sve će biti ok :P
2016 07 13
ja sam radila sezonslki u konzumu kao student...meni je bilo odlično, preporučam svakome..stavili su me na blagajnu i na snižavanje polica i inventure jer sam student bila, a srednjoškolce su držali za punjenje polica...meni je ekipa bila odlična, plaća odlična, sikustvo neprocjenjivo...naredili smo se svi, moraš doć sat vremena prije na posao, a odlaziš pol sata - 45 min kasnije šta ti nije plaćaneo, ne znam sad kako je sa ovim radnicima kojima se plaća normalno, al znam da nama studentima s gledalo samo 8 sati koje odradimo...super je to šta je io sezona gdje radiš svaki dan i blagdanom i natučeš automtaski veću plaću...definitivno odi i probaj ako te izabteru, zapamti da je svaki posao na početku težak i da nije lako radit i zarađivat, ovo ti samo može bit jedno veliko iskustvo..sretno
2016 07 14
za početak svaki posao prihvati,kad stekneš iskustvo poslije biraš ono što je najbolje za tebe
2016 07 14
prijateljica je radila sezonski za Todorica, nije konzum, ali je isto trgovina...bolje je prosla nego u svom gradu u istoj firmi, na moru je manje radila za cca 1000kn vecu placu, imala je smjestaj, gablec ne, ali posto je njih bilo vise sami su si kuhali i dijelili troskove prehrane pa je nekako bilo lakse "manje radila"...znaci da je na moru radila 8h dnevno, a ne 12h kao inace
2016 07 14
1 2