Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

ebay paketi- 4.5kn

do sada bi mi poštar provukao paket da ga ne vidi ona gospođa na pošti, dostavio ga doma i ne bi morala ništa platiti jučer dođem u poštu, stigao paketić i moram platiti 4.5kn, iako sam sama došla po njega( a vrijednost mu je 2.5kn :/ ) jel se može njima u kini naglasiti da ne stavljaju small packet
2016 07 14
da, da, već je duže vrijeme small packet 4,5 kn i ako ih u pošti digneš svejedno plaćaš, naznači prilikom narudzbe da ti se šalje kao gift, u 80% slučajeva oni uvažavaju želje.
2016 07 14
Ukratko..živjela pošta!!!!!
2016 07 14
moj postar vise ne nosi pakete nego gotove ispisane papirice.... bas sam vidjela neki dan kad sam ga srela kako je susjedima ubacio papirice,a u ruci nije drzao pisma ni pakete,niti je prethodno pozvonio ljudima na portafon vec mjesecima stalno na posti netko prigovara zbog toga, ali od svega nista jer i dalje samo papirice ubace da ides sam na postu bio u vrijeme dostave doma ili ne
2016 07 14
Ja svojem poštaru vise niti vrata ne otvaram!! Jer svaki put nosi i hoce 5 kn ali kad dodjem po paket u postu nista ne placam :O Valjda ovisi od sela/grada....
2016 07 14
moj je super, do sada bi napisao da sam ga ja podigla osobno, iako bi ga on dostavio - da ne plaćam sad ne možee :@
2016 07 14
ja kad naručujem zamolim prodavače da neoznačavaju kao small paket nego kao gift i oni tako i naprave i vec par paketa nisam platila nista,pa probaj
2016 07 14
<3
2016 07 14