Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

ekstenzije trepavica-nuspojave

dakle jucer sam bila na ugradnji trepavica, sve je okej proslo naravno prvi put stavljam pa me malo svrbilo oko i suzile su mi oci no to je sve normalno nakon 5 min je proslo dok se oko navikne, no danas osjecam da su mi kapci malo teski i bole me kapci malo na dodir. e sad zanima me jel zna neka koja se razumije ili je imala slicnu situaciju dali je to normalno sasvim dok se oko ne navikne i sve to?
2016 07 23
Dali je stavljala jednu na jednu?te sam stavila jednom i nikad vise teške su jako...moja koristi neke trepke iz engleske lagane su tako da moze staviti pet na jednu nista se ne osjeti ...tkz.3d ili 4d
2016 07 23
Da...nije normalno..nesmije nista smetat
2016 07 23
ako nastavi ti smetati ili boljeti dva tri dana,nije dobro..ali za prvi puta ti je sve čudno od osjecaja težine i sl..pa mozda zato sada tako dozivljavas...ako ti se zacrveni oko (kapilara i sl) odmah neka ti ih skine
2016 07 23
> Godess: > ako nastavi ti smetati ili boljeti dva tri dana,nije dobro..ali za prvi puta ti je sve čudno od osjecaja težine i sl..pa mozda zato sada tako dozivljavas...ako ti se zacrveni oko (kapilara i sl) odmah neka ti ih skine e da najvise imam taj osjecaj tezine, kad mi je tek stavila mi je bilo lijevo oko crveno malo ali to je normalno i suzilo mi je jer mi se oko treba naviknut sad na nesto novo, nije mi crveno vise nista ni oko, kapilara.. samo kazem malo imam taj neki osjecaj tezine
2016 07 23
> Sanja8888: > Dali je stavljala jednu na jednu?te sam stavila jednom i nikad vise teške su jako...moja koristi neke trepke iz engleske lagane su tako da moze staviti pet na jednu nista se ne osjeti ...tkz.3d ili 4d nije stavljala jednu na jednu, napravila je cak i mali razmak da ne stavi bas na svaku jer bi bilo previse, koliko znam moja koristi od 5STARS
2016 07 23
ja ti mogu pomoć,ja sam ugrađivala trepavice,znači trepavice/extenzije se radi ne na foru,jedna -jedna pa na svaku ,nego na tvoju najkracu trepavicu se zalijepi umjetna,koje ti je radila? i koji materijal koristila i od čega su trepavice? ne bi te smjelo nista boljeti,svrbiti,jedno možda osjećaj novoga ,ali to se nakon jednog dana priviknes,nista te ne bi smjelo smetati,jeli te pitala dali imaš nekakvu očnu bolest ili alergiju na nesto?
2016 07 23
idi kod doktora ili ju ponovno posjeti, ne smije ništa boliti
2016 07 24
meni stavi 5 umjetnih na moju jednu...nista ne boli...8,9,10 i 12 dužina nista me ne boli i ne smeta stavljam preko godinu dana...a ove koje je stavila tebi su teške i meni ne pasu skinula ih odmah ...zato su one jeftinije...moja ugradnja dođe 400 kn u salonu naravno
2016 07 24
Stavljala sam ih nekoliko puta, prvi put još davne 2011. Jedna na jednu, raznih dužina, srednje jako ljepilo. Nikakvih nuspojava nisam imala, osim čudnog osjećaja da trepere na vjetru i zapinju za stakla na naočalama. :') Dugo su mi trajale. Npr., ugradila sam ih u 9.mjesecu, i trajale su skoro do Božića. Bez nadopunjavanja. Svako jutro sam ih počešljala malom četkicom i bile su savršene. Prvih mjesec dana mi nije ispala niti jedna. Ove današnje (ovdašnje) su nekako sumnjive kvalitete.
2016 07 24
Otpadanje umjetnih trepki ima veze sa otpadanjem prirodnih...tako da blago si ga fedori ...meni kako koji mjesec...na proljeće otpale sve u tri tjedna 😱
2016 07 25