Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

odjeca za novorodence

Tražim očuvanu i noviju odjecu za novorođence (žensko) brojevi 56, 62 može i pokoji 50. Tražim benkice i bodije sa kopčanjem sprijeda i gegice. trebao bi mi i skafander i savjet koji br. je najbolje uzeti da traje cijelu zimu. termin mi je 10 mj.
2016 08 01
ja bi,ako je prva beba,kupila sve novo ;)
2016 08 01
ma sonja nema smisla kupovati sve novo, barem ne te prve brojeve. meni su, hvala bogu, većinu tih prvih stvari posudili, jer u roku dva mjeseca beba sve to preraste. kupiti nešto za gušt ok, ali sve novo, neeeee, jer kažem, u roku od dva mjeseca u ništa od toga više neće stati, ako ne i prije
2016 08 01
imas kod mene nesto djecije robice,ako ti se sta svidi
2016 08 01
ok al onda bi posudila od nekoga koga znam,prijateljice, prve susjede,ali ne od nepoznatog
2016 08 01
nisam nešto praznovjerna,ali kod nas kažu da nije dobro posuđivati ni vjenčanicu niti opremu za bebu,al ko hoće
2016 08 01
Ja sam sve kupila i bacila novac..i to silni, te beblje stvarčice su baš skupe..sjećam se da sam debil platila neku vestu za 6 mj 230 kn..onda tregerice za 3 mj isto tako negdje..ma svašta...a gdje su košuljice.. trapke za šminku i za ništa drugo....jbt mogla sam na neko opako putoavnje otići..al nema veze, sad ako Bog da čuvam za drugo..štedim sada na robici kad je veći.. A bome vjenčanicu sam posudila i platila ju masno u posudbi..a sada??? Tko voli nek izvoli..kako kome paše
2016 08 01
ma i ja sam kupila par komada novo, onak kad naidem na snizenjima, i to veće neke brojeve jer koliko čitam bebe prve brojeve prerastu jako brzo a tih komada treba više i gdje bi stigli sve kupit novo. zato tražim nesto očuvanije, koji komad da prikupim za prvu ruku kad necu moći hodat po dučanima
2016 08 01
Tko treba odjecu neka se javi :)
2016 08 01
p.s. vidim da je ugl za dečke, ali te prve stvari su ionako ugl bijele, jer ih moraš iskuhavati ;)
2016 08 02
> SonjaSpoljaric: > nisam nešto praznovjerna,ali kod nas kažu da nije dobro posuđivati ni > vjenčanicu niti opremu za bebu,al ko hoće Crveni konac oko ručice, ne sušiti bebinu robicu po mraku, ne izlaziti u šetnju dok traju babinje i tako to... ,:)
2016 08 02
Imam puuuno dječje robice i za curicu i za dečka, nešto je obučeno 1x, a nešto niti jedanput, jer se svega kupilo preeevišeeeee. Slike šaljem na upit. ;)
2016 08 18
Ima kod mene dosta robice za curicu, stavljam kroz dan drugu robicu na prodaju kako stignem.
2016 09 09
Dodana nova odjeća za djevojčicu novorođenče -zavirite! <3
2016 10 01
Imam i ja puno toga. Jos toga planiram staviti. Pitajte mozda jos imam nesto sto nisam stavila na profil...;)
2016 10 20
1 2