Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ruž za usne ebay

Cure šta mislite o tim ruževima? Jel ima koja da je narucivala i kakva su iskustva?
2016 08 02
sama pozitiva, cure su zadovoljne jako, samo šta se malo teže skida..
2016 08 02
Odlicni, imam ih vise, mozes jest pit s njima, a stoje dan i noc, boje odlicne. Da, malo teze se skida ali zanemarivo s obzirom na sve ostalo...toplo preporucam :")
2016 08 02
Nije li to bizarno malena cijena za ruz? :O Samo pitam...nisam stručnjak.. :/ Da mi je znati od kojih sirovina ga prave da im se isplati... ,:)
2016 08 02
Imam, super, lako ga skinem vlaznom maramicom! Nemoj debel sloj
2016 08 02
bila sam skeptična zbog cijene i kina i to ali fino miriše i nisam imala nikakav problem s njim. brzo se suši ne staje na čaši, jela sam s njim, bez ikakvih problema. samo pohvale imam :)
2016 08 03
> Uljeshura: > Nije li to bizarno malena cijena za ruz? :O Samo pitam...nisam stručnjak.. :/ Da mi je znati od kojih sirovina ga prave da im se isplati... ,:) Ja se to ne bih usudila stavaljati na usne :/ Ko voli nek izvoli haha
2016 08 03
ja naručila 2 i odmah ih proslijedila dalje. ne vrijede ni to malo para. meni su se prilikom pijenja i jedenja počeli mrviti s unutarnje strane usana i samo sam se zapitala šta sam to unesla u organizam. ne hvala. a da ne govorim o nepouzdanom sastavu.
2016 08 03
Ja se isto ne bih usudila to staviti na usne
2016 08 03
Mislim da to nije dermatološki destirana kozmetika i pitanje je što se sve unosi u kožu. Ja iskreno ne bih. Bolje kupite Essence ili Catrice ruževe za 20-30 kn nego to. I sad imate uz časopis Ljepota i zdravlje gratis Catrice ruž za 9,90 kn. ;)
2016 08 03
Imas na internetu sastav tih kineskih ruzeva za usne. Procitaj pa onda opet razmisli zelis li to kupit
2016 08 03
definitivno bolje dodati jos koju kunu i kupiti u drogeriji neki ruz, npr. imate essence mat za 20 kuna cini mi se ili catrice za nekih 30-40 kuna a nisu losi ili u kozmu Aura matt tekuci ruzevi 39.90 odlicni su mozes staviti jedan sloj ili dva za intenzivniju boju, a ne runi se ni nista i dosta dugo drzi mozes jest s njime hehe sto se pica tice problema nema :D ima dosta nijansi tako da ces sigurno naci nesto za sebe :)
2016 08 03
Ja sam imala tamnu nude nijansu i katastrofa.... usne su mi se toliko lipile da je to bilo nemoguce
2016 08 05
Imam, stoji zauvijek, tesko se skida i isto tako je ful upitno od kojeg je sastava. Ne koristim iz navedenih razloga XD Ali ono, za neke posebne prigode nije drama :D
2016 08 09
Malo kasnim, no eto da se i ja javim. Ja sam narucila bas takav set ruzeva samo bez ikakvih natpisa na epruveticama. Set koji sam uzela se sastoji od 12 komada, od kojih sam 7 poklonila frendici jer ne volim jarko roze i svijetlo roze kricave nijanse. Sebi sam ostavila 5 komada: 1 smeckasto sivi, 2 crvena, 1 neutralni peachy te jedan boje fuksije cisto da imam. Mogu reci da sam zadovoljna ruzevima s obzirom da sam set platila nekih 7 dolara. Ruzevi se brzo suse, ne lijepe se na usnama, 1 sloj je apsolutno i sasvim dovoljan, lagani su te uopce ne osjetim da nesto imam na usnama. Nije pozeljno staviti vise slojeva jer se stvaraju grudice te se vide slojevi i prijelazi nanosenja. Nikakvi tragovi ne ostaju na cigaretama ni casama, no ja imam jedan "tik" a taj je sto oblizujem unutarnji rub usana (iz navike) te mi se ruz na tom dijelu poceo trusiti, odnosno stvorile su se malene grudice. Za skidanje koristim vlazne maramice i kremu, ne skidaju se odmah iz prve pa usne treba malo protrljati, tako da definitivno preporucam neki odstranjivac na bazi ulja kako ne bi mucile usnice ako ste osjetljivi. Ne znam sastav ruzeva, iskreno ne citam sastav ruzeva iz kozma ni dm-a pa tako nisam ni bila jako zainteresirana ni za sastav ovih ruzeva, vec sam prije narucivanja citala recenzije cura koje su bile pozitivne. Inace imam osjetljivu kozu i lice, ovaj put sam riskirala te bila sam malo skepticna i bojala sam se da mi ruzevi ne izazovu mozda nekakvu reakciju, no nista od toga, super su :) Mogu reci da sam dosta zadovoljna ruzevima s obzirom na cijenu.
2016 12 21