Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Ispit iz vožnje - iskustva :)

Pozz cure, sutra popodne imam finalni ispit, dakle upravljanje vozilom. Zanimaju me vaša iskustva - jeste li položile iz prve, koje ste greške pravile, kako smanjiti tremu itd. ? :)
2016 08 12
Jednostavno se koncentriraj na voznju. Gledaj na to kao na novi uspjeh nesto novo... Kad dobijes vozacku u ruke.. Prekrasan osjecaj :) Ne razmisljaj previse o ispitivacu samopouzdanje je najbitnije. Sretno!
2016 08 13
ja nisam polozila iz prve :D dva put sam pala jer sam pregazila rubnik.. a da ti iskreno kaze prije tih 30h ili kolko vec se vjezba, nisam ni jedanput takla rubnik...a sto se tice treme, ja sam uvijek panicarila, nikako nisam mogla smanjiti tremu :D Sretno ti bilo, i pazi na rubnike :D :D
2016 08 13
Položila s 18, iz prve. Ja to volin reć ili si rođen za to, imaš osjećaj za vožnju ili uz svu praksu ni nakon više puta polaganja nikad nećeš bit pravi vozač. A greške i sama znaš koje ne smiješ napraviti, zato se nemoj bazirat na greške nego se baziraj da to šta kvalitetnije odradiš, jednostavno se ponašaj ko da je to jedan od onih sati di vježbaš vožnju i nemoj se opterećivat. I OBAVEZNO vraćaj u prvu brzinu i puštaj buseve jer na to često znaju uhvatit. Također, gledat sva ogledala prilikom vožnje uz mrtvi kut. :) Sreetnooo ..
2016 08 13
hvala cure, i ja sam prošla iz prve u subotu, predivan osjećaj :D
2016 08 15
> minipinc: > hvala cure, i ja sam prošla iz prve u subotu, predivan osjećaj :D Čestitam :D
2016 08 15
hvalaa :)
2016 08 15
> minipinc: > hvala cure, i ja sam prošla iz prve u subotu, predivan osjećaj :D čestitam...
2016 08 28