Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Jessup kistovi

hejj cure, zanima me da li je neka od vas koristila Jessup kistove ? kakvi su vamm ? trenutno su na akciji na pink pandi za 69 kn :)
2016 08 25
Nisam probala. Ali ako ikako mozes moja preporuka su RT.Sad su nesto snizeni na Feelu, ja sam bila skeptična da su samo navikani, ali sad sam ugodno iznenadjenja sa svima i kupit cu jos neke :) Blush brush <3
2016 08 25
Ja sam narucila jessup kistove sa ebay-a i mogu reci sa nisu od neke kvalitete...ok dlake ne ispadaju ali na 2 kista je ljepilo popustilo i to jako brzo te se drska odvojila od ostatka kista...ja sam ih platila nekih 80ak kn Ugl nebi preporucila
2016 08 25
znam da na ebayu imaju kopije Jessup kistova pa si ti moza te dobila? prijateljica mi ima Jessup i kaze da je prezadovoljna da su identicni Sigma cetkicama .. javimm vam kad stignu kakvi su :)
2016 08 25
Javi bas :)
2016 08 25
Na eBay-u sam vidjela puno kopija Jessup kistova, no ipak sam se odlučila original. Naručila sam set od 15 kistova na Pinka Pandi. Radujem se sto cu ih isprobati jer sam procitala puno razlicitih recenzija 💗💗💗
2016 08 26
imam BH cosmtic isto s pink pande,kao dobri su vaamo tamo,meni nista posebno ima i puno boljih da ne pricam da sam platila 300 kn na snizenju.. :s
2016 08 27
> mkrpice: > imam BH cosmtic isto s pink pande,kao dobri su vaamo tamo,meni nista posebno ima i puno boljih da ne pricam da sam platila 300 kn na snizenju.. :s ajojj :/ ma ja sam si dosad u Mullera kupovala od makeup factory ili artdeco i tako te.. imam doslovno 8kistova jer mi je zao davat novce na to stvarno su skupi ti setovi ... a kad sam vidjela da su ovi snizeni na 69 odmah sam ih stavila u kosaricu :)
2016 08 27
evo cure da se javim :) kistovi su stiglii i moram reci da su odlicni, odmah sam ih isprobala, fantasticni,, toliko da vise necu koristit beauty blender :D dlakic ene otpadaju pokusavala sam izvući par ali nije islo , također sam potezala i za ručku da vidim hoce li otpasti ili klimati se, i te su testove prosli.. tako daa svakako preporucam :)
2016 08 29