Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

30 dnevni izazov cucnjeva !

Curee, ima li koja da je radila izazov cucnjeva koji traje mjesec dana, i kakvi su rezultati ? Meni je danas drugi dan.. Nadam se dobrom rezultatu do kraja izazova ☺☺
2016 10 02
Mišići će ti biti čvršći, ali vjerojatno neće biti velika razlika u veličini. Za povećanje mišića je najbolje koristiti utege. Pitanje je što nakon tog izazova? Nema smisla nastaviti raditi po 200 čučnjeva dnevno, a manji broj neće imati učinka. S utezima možeš redovno povećavati kilažu, a broj ponavljanja ostaje više manje isti. Izazov sam odradila davno, bilo je ok, u skladu s mojim očekivanjima, ali ne bih nikada ponovila.
2016 10 02
Ja sam nekih 5-6 mjeseci ponavljala isti mjesečni program...rezultati vidljivi...mišići čvršći, guza malo podignutija. Ništa predrastično što se tiče velike promjene no slažem se s prethodnom curom da je bitno povećavati opterećenje (što ja nisam) pa bi rezultati bili bolji.
2016 10 02
Je li netko probao program od tammy hembrow?
2016 10 16
zanima me dal vjezbate svaki dan
2016 10 24
Ja sam počela prije mjesec dana, svaki dan vježbam po sat vremena i rezultati se vide :)
2016 10 29
Koliko čučnjeva radite svaki dan?
2016 10 30
Ajme, ja ponekad vježbam 2 puta tjedno, ako stignem.. Čisto radi zdravlja zadovoljna sam izgledom ... Trenutno :D Zavidim curama koje stignu svaki dan po sat vremena vježbati ja naprosto neam vremena :( Prije kada sam imala , vježbala sam svaki dan po pola sata, kombinacija raznih vježbi za guzu,noge,ruke, cijelo tijelo zapravo i zadovoljna sam :)
2016 11 01