Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - nova kategorija

Pozdrav svima, Krpice dobivaju novu kategoriju - vjenčanice. Od trenutka kad se kategorija otvori, možete ih slobodno i službeno stavljati. Za tenisice još nije sigurno.
2016 10 19
Ipak nije mit 😮 Još ostaju kombinezoni, kardigani, drugog se trenutno ne mogu sjetiti. Dan danas mi nije jasno što znači "slijegana ramena" pod puloveri. Valjda nisam toliko fešnbl. 😒 Edit: sad vidim da ima pulover "s dugmicama", to bi bio kardigan valjda.
2016 10 19
Za tenisice nije sigurno, zar se ne smiju stavljat tenisice?
2016 10 19
> Majalike: > Za tenisice nije sigurno, zar se ne smiju stavljat tenisice? Smiju se stavljali ali očito nije sigurno dali će dobiti svoju kategoriju, što je po meni suludo da tenisce nemaju posebnu kategoriju nego moraš kliknuti na npr. niske cipele :o :/
2016 10 19
Jutro! Još kad bi kojim slučajem dobile kategoriju sakoi. Hm....nit su kaputi, niti jakne, niti majice s kapuljačom...i nemam pojma kam da to točno trpam. :(
2016 10 19
I ona dječja veličina koja oduvijek fali .. :') Vidi ti to, za vjencanice cura nije izmisljala ni krivo shvatila ,:(
2016 10 19
> Majalike: > Za tenisice nije sigurno, zar se ne smiju stavljat tenisice? Ne službeno 😂
2016 10 19
> Uljeshura: > I ona dječja veličina koja oduvijek fali .. :') > Vidi ti to, za vjencanice cura nije izmisljala ni krivo shvatila ,:( Potpisujem za dječje veličine!!
2016 10 19
jos mi nije jasno sto je to dugmICA :') pa je instrumental dugmICAMA x-)
2016 10 19
> Winxica: > Jutro! > Još kad bi kojim slučajem dobile kategoriju sakoi. > Hm....nit su kaputi, niti jakne, niti majice s kapuljačom...i nemam pojma kam da to točno trpam. > :( Ima kategorija, ali se zove "žaketi" x-) Tko je pisao te kategorije i zašto ih se ne može prepraviti?
2016 10 19
Sve je to super, al kad cemo moci gledat svoje i tudje oglase bez refresha (nekad i po 3 puta moram klikat) pa stavljati slike bez problema u oglas? Evo jucer 6 puta istu sliku ucitavam. Fora je sto iz šestog puta podigne za 5sekundi a dotad bi i satima ocitavalo. Znaci moze al nesto koci.
2016 10 19
Potpisujem,sonja90,i dodajem oštar prosvjed što plaćamo vip usluge a statistike ne rade.To će nam sigurno vratiti novac ili ćemo dobiti mjesec dana gratis?
2016 10 19
Ne znam što je sa statistikama! Od kategorija smo jedva dobile ovu i ne vjerujem da možemo izmusti još, ali ću provjeriti prijevode pa možda nešto uspijem promijeniti!
2016 10 21
ima li ikakve šanse da dodate dječje veličine 98 i 134 ima nas puno koje imamo / kupujemo / prodajemo dječju robicu pa baš jako fale te dvije veličine please probajte nešto napraviti po tom pitanju...
2016 10 22
I meni ne zeli podic oglas.platila sam vip clanstvo
2016 10 24
1 2 3