Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Prodaja knjiga

Zna li netko gdje se knjige mogu donirati ? ZG knjiznice ih primaju samo ponekad, antikvarijati ih trenutno ne otkupljuju zbog udzbenika, a ja bih ih se htjela rjesiti ...
2018 09 02
Kupujem CELESTINSKO PROROČANSTVO, sva 3 dijela. Jel možda netko ima za prodati?
2018 09 06
> passion781: > Hit naslovi knjiga kod mene, cijene 20 kn/kom! Sve info porukom! Imaš Celestinsko proročanstvo? Tražim sva tri dijela....
2018 09 06
Trazim Harry Potter tvrdi uvez, Tad williams a i raszne ljubavne romane koji mi fale. Ako ima tko sta slobodno ponudite. Hvala
2018 09 07
Prodajem: 1. Amy Grey - Kako postati vampir? - 50 kn + poštarina. 2. Danielle Steel - Tajne - 40 kn + poštarina 3. Sidney Sheldon - Operacija sudnji dan - 30 kn + poštarina 4. Taschen - Matisse - 30 kn + poštarina 5. Taschen - Pollock - 30 kn + poštarina 6. Taschen - Warhol - 30 kn + poštarina 7. Taschen - Mondrian - 30 kn + poštarina. 8. Agatha Christie - Hotel Bertram - 50 kn + poštarina 9. Agatha Christie - Nijemi svjedok - 50 kn + poštarina 10. Agatha Christie - Nesreća nevinih - 50 kn + poštarina 11.Agatha Christie - Tužni čempres - 50 kn + poštarina 12. Agatha Christie - Deset malih crnaca - 50 kn + poštarina 13. Agatha Christie - Sudbina nepoznata - 50 kn + poštarina 14. Agatha Christie - Tko plimu uhvati - 50 kn + poštarina 15. Agatha Christie - Treća djevojka - 50 kn + poštarina 16. Agatha Christie - Leš u biblioteci - 50 kn + poštarina 17. Agatha Christie - Kod bijelog konja - 50 kn + poštarina 18. Jennifer Cruise - Lažnjak - 15 kn + poštarina 19. Agatha Christie - Karte na stol - 25 kn + poštarina 20. Taschen - Maljević - 30 kn + poštarina
2018 09 10
Drage krpičarke, prodajem neke knjige, pogledajte u trgovinu ;) ....Minijaturistica, Brak na talijanski način, Šminkerica...
2018 10 10
Imam i ja nekih knjiga na profilu pa pogledajte :)
2018 10 18
Prodajem knjige..moguca i zamjena za krpice :) imam razne naslove
2018 10 19
Tražim udžbenike, čitanke, radne bilježnice iz Hrvatskog jezika (od 5. do 8. razreda) koji su očuvani i povoljni. 😃 Osobito trebam Kocku vedrine za 5. i 7., Hrvatsku čitanku 7, Volimo hrvatski 7. Ne trebam: Snaga riječi 5, 6, Modra čitanka, Dveri riječi 8. 😃 Javite se u INBOX!
2018 10 23
Tražim ako netko prodaje koju knjigu od Terrya Pratchetta na hrvatskom.
2018 10 24
Imam dosta knjiga na profilu, prodajem za 15-20 kuna, a rado i mijenjam za druge naslove :) pogledajte
2018 10 29
Kupujem knjige Harukija Murakamija, molim u inbox. :)
2018 10 30
Prodajem od 10 kn!!!! Nora Roberts: Vizija u bijelom, 3. Dio, Profil A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada: Nauka o samospoznaji Marc Levy: Kad bi to zbiljabila, Znanje Alexsandar Dumas: Dama s kamelijama, Večernji list Ana Ugarković: Nešto slatko, Profil Enciklopedija mediteranske kuhinje - 1. Predjela, Jutarnji list M.V.Runjić: Proklete kraljice M.V.Runjić: Adrijanina nit N.V.Runjić: Faraon iz Ilice je mrtav J.M.Simmel: Ne gubite nadu (2 kom, 1. i 2. dio) A. Fine: Moja mama punkerica C. Lauren: Prekrasna i voljena R. Morgan: Pravilo broj jedan, Algoritam A.V.Flood: Kao poplava, Algoritam C. Hand: Ljubav anđela, Znanje K. Hannah: Posljednji ples leptira, Znanje T. Ali: Dragulj Indije, Znanje Može i zamjena za nešto s krpica! Kupujem knjige Tomislava Ivančića!!!
2018 11 04
Pozdrav, da li netko treba stručnu literaturu s ekonomskog faxa ? U 5 godina se skupilo razno raznih stručnih knjiga (računovodstvo i financije)... Namjeravam sve poslikati pa objaviti na profilu -.. samo da ulovim vremena. U koju rubriku inače stavljate knjige kad ih objavljujete ? Ako je netko zainteresiran slobodno mi piše...
2018 11 06
Susan Elizabeth Phillips - Dođi i poljubi me (24 sata izdanje) 20 kn Lauren Weisberger - Svatko tko je netko i Vrag nosi pradu (Algoritam) 25 kn/ kom Dnevnici jedne dadilje (Algoritam) 25 kn Rachel Pine - Blizanci iz Tribece (Algoritam) 25 kn Holly McQueen - Glamurozni dvostruki život Isabel B. (Algoritam) 30 kn Rhonda Byrne - Tajna (Algoritam) 60 kn Tessa Gratton - Magija krvi (znanje) 25 kn Lisa Kleypas - Kristalna uvala (Mozaik) 25 kn Lisa Kleypas - Zavedi me u zoru 20 kn Joe Abercrombie - Krivnja ostrice (Algoritam) 15 kn Sarah Jio - uvijek i zauvijek (mozaik) 15 kn Nicholas Sparks - Poruka u boci (Fokus) 15 kn Jude Deveraux - Sretni zauvijek (znanje) 15 kn Francine Rivers - iskupljenje (znanje) 15 kn Steve Berry - prorocanstvo romanovima 20 kn Kathy Reichs - rituali smrti 20 kn Tamara McKinley - Matildin posljednji valcer 10 kn Anita Diamant - Crveni šator 10 kn Philippa waring - riječnik znamenja i praznovjerica (tvrdi uvez) 50 kn Susan Elizabeth Phillips - komplet svih knjiga sve dosad izdano na hrv prodajem kao komplet, ponudite cijenu, ako koga zanima. Tvrdi uvez 4,5 komada polu oni izmedu, polu meki. Sve mazene i pazene. Naslovi: Zlatna djevojka Što sam učinila zbog ljubavi Tobogan za nebo Ti si dobro znao tko sam ja Šminkerica Najbolji komad Odbjegla nevjesta Odnedavno zaljubljena On i nijedan drugi Ovo moje srce Prva dama Prva vecernja zvijezda Rodeni sarmer Samo moje dijete Slaba na heroje Andeoska ljubav Dodi i poljubi me Dorucak u krevetu Evin grijeh Gospodin neodoljivi Ili ti ili nitko Komadic sna
2018 11 08
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 32