Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Ljubavnici moga muza

Konj je plemenita životinja <3
2016 11 09
I dalje voli tu propalicu, zato i piše puna gnjeva, da nije bilo ljubavnice i dalje bi ga trpila bez obzira što je ništa!!! Žensko!!! Nije joj još pao kamen sa srca.... da ju dođe moliti na koljenima da mu se vrati vratila bi mu se!!!!! Ne daj se ženska!!!!
2016 11 09
I dalje voli tu propalicu, zato i piše puna gnjeva, da nije bilo ljubavnice i dalje bi ga trpila bez obzira što je ništa!!! Žensko!!! Nije joj još pao kamen sa srca.... da ju dođe moliti na koljenima da mu se vrati vratila bi mu se!!!!! Ne daj se ženska!!!!
2016 11 09
doći će jednog dana kad ga više nitko neće htjet, a ova će ga objeručke prihvatiti, ponosna da je ona ipak bila jedina njegova ljubav ;) ;) ;)
2016 11 09
Nadam se da ce naletiti neki dobar zagonđija koji ce je cijeniti i poštovati ...mozda se i ostvari želja za majčinstvom ...sretno
2016 11 09
Ovako sročeno, ne izgleda kao neka velika propast. Egocentrični čovo koji ne zna komunicirati i kojemu žena tanka auto. Sigurno je tu bilo i lijepih trenutaka, ali ako se svelo na ovo gore, ježi ga.
2016 11 09
Tko nije prošao nešto slično ne može znati. Može misliti da zna, može osuđivati, može dijeliti savjete , može osjećati kako bi bilo pravilno postupiti- ali to je sve priča. Prođoh nešto vrlo slično, osim da moj nije bio neradnik bez love. Sad , 12 godina nakon rastave, mogu samo reći da nisam postigla ništa puno više ni bolje. Moj savjet- ne znam koliko godina imaš, ali majčinstvo će te izvući. Ja ga nažalost nisam uspjela ostvariti.
2016 11 09
kod takvih, ako ga slučajno pitaš di je bio, dobiješ i pokoju šamarčinu ;)
2016 11 09
Procitala sam naslov "Ljubavnici mog muza" i pomislila da muz ima ljubavnike! Ne jednog, vec vise njih. 😂 A gle, kaj je tu je. Zivot ide dalje. Preboljet'ces. I, ako se predomisli, nemoj ga uzeti natrag.
2016 11 09
da je shvatila, a što nije, ovo pismo nije trebalo biti puno gorčine već zahvala ljubavnici što ju je spasila od sebičnog tipa koji ne cjeni nikoga, osim sebe
2016 11 09
> SonjaSpoljaric: > doći će jednog dana kad ga više nitko neće htjet, a ova će ga objeručke prihvatiti, ponosna > da je ona ipak bila jedina njegova ljubav ;) ;) ;) Ajme pa ne morate biti tako zločesti. Zanimljivo umjesto da pljuckate po "mužu" vi po njoj.
2016 11 09
ne mogu shvatit zašto smo mi žene nekad tako glupe, eto zato 8-)
2016 11 09
> Blliss: > > SonjaSpoljaric: > > doći će jednog dana kad ga više nitko neće htjet, a ova će ga objeručke prihvatiti, ponosna > > da je ona ipak bila jedina njegova ljubav ;) ;) ;) > Ajme pa ne morate biti tako zločesti. > Zanimljivo umjesto da pljuckate po "mužu" vi po njoj. Kad ti jednom napravi nes loše neka ga je sram kad to radi stalno sram nek je osobu koja to i dalje trpi... Kužiš ?
2016 11 09
> Zrinkic26: > > Blliss: > > > SonjaSpoljaric: > > > doći će jednog dana kad ga više nitko neće htjet, a ova će ga objeručke prihvatiti, ponosna > > > da je ona ipak bila jedina njegova ljubav ;) ;) ;) > > Ajme pa ne morate biti tako zločesti. > > Zanimljivo umjesto da pljuckate po "mužu" vi po njoj. > Kad ti jednom napravi nes loše neka ga je sram kad to radi stalno sram nek je osobu koja to i dalje trpi... Kužiš ? Ne, ne kužim, no ne čudi me ipak su ovo krpice. :s gdje je žena ženi vuk.
2016 11 09
A hmm ne znam. Ak te jednom netko ponizi ne poštuje prevari sta ja znam možda možeš preko toga prec.. ljudi se pokažu promijeni ih život oprostiš takve se stvari možda više ne ponove.. al ak te non stop vara vrijeđa ne poštuje. Ne voli ne. Cijeni omalovažava a ti si dalje sa tom osobom ne žalim te jer si budala koja to trpi.. nema veze sa spolom zapravo. Život je Predragocjen da budemo nesretni..
2016 11 09