Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Ljubavnici moga muza

> PetiElement: > Tko nije prošao nešto slično ne može znati. Može misliti da zna, može osuđivati, može dijeliti savjete , može osjećati kako bi bilo pravilno postupiti- ali to je sve priča. Prođoh nešto vrlo slično, osim da moj nije bio neradnik bez love. Sad , 12 godina nakon rastave, mogu samo reći da nisam postigla ništa puno više ni bolje. > Moj savjet- ne znam koliko godina imaš, ali majčinstvo će te izvući. Ja ga nažalost nisam uspjela ostvariti. Sad kad samnpred samom rastavom nije miii u glavi majcinstvo. Imam tek 25godina. I nee nije on bio neradnik. Al imali smoo krizno razdoblje gdje je on sav novac trosio na ljubavnicu pa sam ja neznajuci da je ima stalno tebkirala auto.
2016 11 10
> mirnaz: > ajoj, super da uvijek krive "ljubavnicu" a ne muža koji ih vara. ljubavnica možda ni ne zna da je oženjen, a i da zna, opet njegova odluka. zato iskaljuj bijes na mužu, a ne na ljubavnicama. nije ona njega nikuda odvela i nije ništa uzela, nego je on otišao i on je dao. > Fedora, i ja sam prvo pomislila d amuž ima dečka :-D Ja ne krivim ljubavnicu. Moga muza nitko nije mogao natjerati da me vara ako on nije htjeo. Ja bi joj vrlo rado poslala poruku sa uputama za koristenje moga uskoro bivseg muza. Cisto da zna da ce ubrzo postati udovica jer ce umrijeti covjek o kojem je mastala
2016 11 10
> SonjaSpoljaric: > g.blliss- ne sprdam ja nikoga nego sam ljuta na ovakve žene koje si dozvoljavaju tolika > poniženja od jednog takvog -konja- , nema tog muškarca koji je toga vrijedan, kad bi sve imale > to na umu nebi se oni usudili tako ni ponašati .. 8-) 8-) ;) Vidim da je velika ogorcenost na moju ispovijed. Al ja ovom porukom nisam htjela praviti zrtvu od sebe. Dugo sam pustala da mi se smiju. Sad sam sazrila i ne dam vise na sebe. Ta poruka je pisana ponajvise zbog toga da to izbacim iz sebe pred nekoga tko me ne zna. Podrska moje obitelji, kumova, prijatelja je ogromna. I sretna sam jer sam nasla hrabrost i rekla DOSTA JE. Tek mi je 25 godina. Imam vremena za pokoriti svijet
2016 11 10
> ComeStai: > Zašto se pisma pišu ljubavnicama, a ne muževima? :) Muza odjebes a ljubavnicu dobro namjerno upozoris.
2016 11 10
ajme, pa ti si toliko mlada, cjeli svjet je još pred tobom, želim ti puno sreće i punooo djece :P :P <3
2016 11 10
> SonjaSpoljaric: > ajme, pa ti si toliko mlada, cjeli svjet je još pred tobom, želim ti puno sreće > i punooo djece :P :P <3 Hvala od srca. Daa.. jako sam mlada. To vjerojatno objasnjava moja razmisljanja.
2016 11 10
Bome sam iznenađena ...samo 25 !!??bila bi rekla barem 10 vise,ali kad sam pročitala da je dolazila frendica sam shvatila da je mladost u pitanju .moje iskustvo kaze da se parovi druže sa parovima a sama idem kad muza nema sa solo igračicama....ne dovodim ih doma...vise...prilika cini lopova Sretno da nađeš ljubav koja te cijeni poštuje i voli i da imate puno djece <3
2016 11 10
> Sanja8888: > Bome sam iznenađena ...samo 25 !!??bila bi rekla barem 10 vise,ali kad sam pročitala da je dolazila frendica sam shvatila da je mladost u pitanju .moje iskustvo kaze da se parovi druže sa parovima a sama idem kad muza nema sa solo igračicama....ne dovodim ih doma...vise...prilika cini lopova > Sretno da nađeš ljubav koja te cijeni poštuje i voli i da imate puno djece <3 Khm...bilo je više slučajeva(za koje ja znam), da su druženja među parovima, a tako i kumstva, propala jer su ljudi skrenuli "u kvar". Solo igračica ili ne, moralnoj osobi neće pasti na pamet obrađivati frendičinog muža. A ovo da prilika čini lopova...Od nekih da, ovisi o karakteru. A što se tiče ove sirotice koja se zalijepila za prijateljičinog uskoro bivšeg (nazdravlje u to ime), priča je po nju još tužnija, jer je bila na stend baju dok je gospodin pokušao popraviti odnose sa pokretačicom teme.
2016 11 10
Adidas carape? Pa to nist ne valja taj pamuk u kojem se samo noga znoji, vidi se da lik nema pojma ni o čemu...kad se otkrije icebraker merino vuna skuzis kak si bio blesav hehe (ima ih na njuškalu) :P
2016 11 10
Adidas carape? Pa to nist ne valja taj pamuk u kojem se samo noga znoji, vidi se da lik nema pojma ni o čemu...kad se otkrije icebraker merino vuna skuzis kak si bio blesav hehe (ima ih na njuškalu) :P
2016 11 10
Mene je svejedno sve ovo rastužilo. Želim ti puno sreće. Teško ju je naći.
2016 11 10
Draga moja sugrađanko, prije svega ti želim čestitati na hrabrosti što si priznala da je kraj i odlučila krenuti dalje! Ne osvrći se, gledaj naprijed! Što god te čega, bit će ljepše od ovoga što si opisala! Spomenula si da će se ona nadati postati udovicom ranije. Možda je to i tebi prolazilo glavom. Ako jeste, ne mogu ni zamisliti koliko ti je loše bilo u toj zajednici. Prošla si psihičko zlostavljanje i zanemarivanje! Sjeti se toga kad ih u našem malom gradu vidiš skupa i nasmješi se svojoj sreći da si izašla živa i zdrava iz te bolesne zajednice! Nikada, ali nikada se nemoj sramiti i osjećati manje vrijednom zbog ovoga što si prošla! To je sve tvoj životni put i to te izgrađuje! Nadam se da imaš potporu obitelji i prijatelja! Drago mi je što si financijski neovisna i imaš dobar posao! To će ti puno pomoći u narednom razdoblju! Učlani se u neke aktivnosti, aerobik, ili nešto slično! Popuni svoje vrijeme za početak! Još si jako mlada, život je pred tobom! Ljubav će doći, spontano i bit će bolja i zrelija nego ovaj puta! Znam da si rekla da ti sada nije do toga, ali sreća je zbilja u malim ručicama koje se dižu prema tebi, u očima za koje ne možeš odrediti jesu li tvoje ili njegove, u toj bezuvjetnoj ljubavi kojom te samo dijete može voljeti! Kad sam tek pročitala tvoje pismo "njoj", uplašila sam se da si to propustila, ali nisi, mlada si, i on ti je svojim ponašanjem omogućio da to tek ostvariš! Reći ćeš mu "Hvala!"
2016 11 10
eto drage moje tako vam izgleda životna škola, koju svi moramo prići, samo joj je školarina malo skuplja......
2016 11 11
1 2 3 4