Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

skidanje kila i vježbanje

pozdrav, želim skinuti bar 3-4 kg i malo učvrstiti tijelo, odnosno ispeglati trbuh. imam 160 cm i 55 kg i ne mogu reći da sam debela nego taman, jedino mi je problem salo na trbuhu i želim ga se riješiti. izbacila sam bijeli kruh i kruh općenito i slatko. pijem vodu s limunom i medom ujutro, ne prežderavam se. znam da se trbušnjaci rade u kuhinji. sad želim ubaciti neko vježbanje, a ne znam šta?? na youtubu ima more vježbi i totalno sam zbunjena. mislila sam jillian michaels 30 days shred, ali to sam radila prije 2 god. nekih 10-ak dana jer su počeli problemi s koljenima, ili T25, to mi se čini okej, ili 6 week 6 pack od jillian. odakle početi? molim savjete i iskustva :) doma bih vježbala a ne u teretani da se ne sramotim tamo. hvala. pišiteeee :) i da, kakva su vaša iskustva u gubljenju šlaufa na trbuhu? baš sam nezadovoljna jer nisam nikad bila deblja nego sada.
2016 11 23
t25 je meni super, ako radiš pravilno i jedeš zdravo brzo ćeš vidjeti rezultate. Ako trenutno nemaš kondicije bit će ti možda teško u početku, ali ne odustaj, imaš za svaku vježbu i prilagodbu koja je prikazana pa kad se umoriš radi prilagodbu nemoj uzet pauzu. Sretno :D
2016 11 23
rosemary hvala. program sam skinula davno. baš me strah da neću moći izdržati, nemam kondicije uopće, ali ako krenem pratit ću onu curu koja radi lakše vježbe. moran od nekud krenuti.
2016 11 24
Ja počela program neki i na prvom najlakšem stupnju me odmah uhvatila leđa....jeeeee
2016 11 24
puuno puno vode :) i najbolje vježbe koje sam susrela dosad - Insanity workout. ludnica, zanimljivo, umarajuće, ali radii ;)
2016 11 25
insanity je težak i djelotvoran. ali sam prenježna za to i loša mi je kondicija pa ne želim s tim započeti :/
2016 11 25
zuzka bunny slope,nema puno skakanja a odlicno za onoga tko zeli poceti...imas na youtube svih 12 workout,,preporucujem da uđes u neku grupu,radi motivacije i savjeta
2016 11 25
Focus t25 je odličan, ni ja nisam u kondiciji pa sam radila sporije (gledaj osobu pored) i nakon tjedan dana možeš sa njim držati tempo 😊
2016 11 27
bravo sanjch!!!! predobro izgledaš :) eto takav trbuh želim :)
2017 01 03
znaci čista prehrana i treninzi utezima 3-4 puta tjedno.
2017 01 04