Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

pomoc - Ebay paket kasni

Cure, da li se koja nasla u ovakvoj situaciji? naime, narucila sam sa Ebaya haljinicu jos prije vise od mjesec dana a paketa jos nema. na wishPostu trackin posiljaka pise da je paket na destination airport, i to tamo stoji od 3.11.!!!!! nema nikakvog pomaka! jel moguce da carina toliko zadrzava paket? kako saznati na kojem aerodromu se nalazi, lokaciju? jel moguce ikako "pokrenuti paket sa mjesta"? kontaktirala sam Ebay i sellera.... i kazu da jos cekam... :/
2016 12 09
ja čekam artikal naručen/plaćen 25.10. i stoji zadnji status 5.11. da je poslano :(
2016 12 09
ista situacija, placeno 27,10, poslano, krenulo 28,10, i od 3.11. stoji....u tri dana proslo od kine do vjerojatno nas, aerodrom, carina :( :( :(
2016 12 09
Pa mozete poslati prodavacu poruku, meni je jedan paket kasnio par dana odma san poslala poruku i rekao je da sacekam jos tjedan i ako ne dode da ce poslati novi, ali paket je stigao za tjedan tako da nije bilo potrebe za slanjem novog
2016 12 09
poslala sam sa prvim danom kasnjenja, pa su mi rekli da pricekam do danas, pa danas opet posaljem pa kazu da pricekam jos jer da ce paket doci. nisu dali novi rok, pa sad ne znam koliko da im dam fore....
2016 12 09
Ja imam brdo paketa koji mi moraju doći.....i to su neki naručeni u 10 mjesecu a neki u 11 mjesecu- i već tjednima ništa nisam dobila 😱 pogledala sam na netu te njihove (kineske ) praznike ali su samo jedan ili dva u jedanaestom. Pojma nemam sta se događa, jedino mogu cekati- Niš drugo.
2016 12 09
Taj broj preporuke bi ti tako trebao izgledati RF364017276CN
2016 12 09
82231632762 ovo je moj broj za pracenje. probala sam na stranici nase poste ali nista : No information, please check your item identifier slika je sa wishPosta, oni prate sve internac. posiljke
2016 12 09
E onda ništa 😈 to je broj koji vrijedi samo za njih 👎 ako je destination post onda znači da je doslo kod nas ( u zgu), racunaj da je 3 bila subota.....obično kad stigne u zg treba par dana dok se ne distribuira dalje i ne stigne u pošti.....trebalo ti je već stići, a ako nije, brzo će 👌
2016 12 09
ali od 3.11. je tamo, sad je vec 9,12.? to je malo predugo da je zapelo na carini.
2016 12 09
ja imam šifru od naše pošte ali non stop je isto..5.11. Kina :@
2016 12 09
> darydary: > ali od 3.11. je tamo, sad je vec 9,12.? to je malo predugo da je zapelo na carini. Ajooooj sorry, krivo sam pročitala 😨 e ne znam sta da ti kažem u tom slučaju 😦 ja sam jednom isto tako očekivala jedan paket iz kine koji nikako da dodje- u pošti su mi pretraživale mojim imenom i prezimenom, probaj i ti tako👌
2016 12 09
U svakom slučaju ako ti paket ne dodje u estimated delivery onda možeš tražiti povrat preko ebaya (ne preko privatne poruke selleru nego baš preko ebaya) imaš na desnu stranu ako si preko kompa od naručenog itema nekakav meni i kliknes i didn t recieve it i onda te pita dal hoćeš da ti šalje ponovno ili hoćeš refund 👌 Bar je tako bilo prije par mjeseci....inace narucujem sa alija jer mi je puno bolji...
2016 12 09
Ja cekam i sa aliexpressa i s eBaya stvari i odgovorili su mi da zbog nadolazećih blagdana malo sporije sve to ide. Ono sto mi nije došlo u roku odmah im javim, ili vrate novac ili šalju opet, kako ti zelis.. tako da ono, nema mjesta sekiranju :)
2016 12 09
> gabica30: > U svakom slučaju ako ti paket ne dodje u estimated delivery onda možeš tražiti povrat preko ebaya (ne preko privatne poruke selleru nego baš preko ebaya) imaš na desnu stranu ako si preko kompa od naručenog itema nekakav meni i kliknes i didn t recieve it i onda te pita dal hoćeš da ti šalje ponovno ili hoćeš refund 👌 Bar je tako bilo prije par mjeseci....inace narucujem sa alija jer mi je puno bolji... pa bas tako sam ih i kontaktirala, trazila povrat, pa sam dobila odgovor da cekam, i jos cekam.... :/ izgleda da je zapelo na nasoj carini u ZG...jel se moze kako njih kontaktirati?
2016 12 09
1 2