Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Fešta za zaruke..

Bok cure :) Dakle ovako,prije par dana,dragi me zaprosio.. I sad napravili bi kao zaruke.. Sad mene zanima ovdje u Slavoniji kakvi su običaji? MI smo mislili napraviti nešto kao ručak/večera poslje Božiča,gdje bi došli njegovi baš ovi najbliži(sestre i roditelji ) i moji tetke bake,dide.. te kumovi .. cca 30ak ljudi.. Jel ima koja cura da je pravila? Kako i šta te pravili? Dekoracija? Hrana? odječa? Ono nekakvo darivanje? šta kupiti ? Hvalaa svimaa :D
2016 12 09
Tebe treba da daruju ideš u brak mrak! Ne znam kakvi su običaji kod tebe,ja sam bila tu prije nekoliko godina na vjenčanju gdje je bilo 700 ljudi i slavilo se u vatrogasnom domu. Ja sam definitivno za manje fešte,a te zaruke ne znam kako idu,pošto nisam zaručena. Ali mogu ti predložiti za hranu pršut sir,paštetu od tune,bruskete,fine slavonske kobasice,malo luka,mmm :) Ti se fino sredi, i traži pare nemoj servise! Hahahah! Šalim se! Želim ti svu srecu!
2016 12 09
ajme majko 700 ljudi :o :o ja mislim za svatove maksimalno 100- 150 x-) x-) luda sam vise zbog svega haha I hvala ti :))
2016 12 10
Ajme kako lijepo. ja ne znam ništa ni o svatovima ni o zarukama,ali ti želim svu sreću svijeta,da budeš lijepa i sretna mlada ! :)
2016 12 10