Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

EBAY, KAŠNJENJE PAKETA, pomoć!!

Prvi put sam naručivala s ebaya par paketića, to je bilo 10.11., zanima me koliko Vi čekate pakete i na koji način provjeravate status narudžbe (naručivala sam kao GUEST, jer nisam bila ulogirana na račun ebaya ). Za sve pakete sam dobila uredno potvrdu da su poslani i šifre preko kojih mogu pratiti pošiljku, kao i očekivani datum kad bi trebali doći. Naime, neki paketi su morali doći, po njihovoj nekoj viziji, ima već pet dana. Nije riječ o nikakvim markiranim, fake stvarima, jer bih brigu onda prepisala carini. Naručivala sam maskice za mob, nakit i dva odjevna predmeta! Hvala unaprijed!!
2016 12 19
:,'(
2016 12 19
gužva im je u ovo vrijeme,ja isto čekam i kako stvari stoje neće ni stići do božića pa ću tražit povrat
2016 12 19
U ovo doba godine paketi im stižu na devama, putem svile iz Kine. Tvoji paketi su vjerojatno još negdje kod Žalalabata.
2016 12 19
Pih koliko stvari meni ostalo zagubljeno negdje po svijetu vise ni ne brojim.. evo vec treći put naručujem tati neke satove i niti jedan nikada nije stigao. Kad smo kod toga, imate li mozda saznanja zasto? Vrate mi selleri uredno novac al brate kako svaki sat bude zagubljen..
2016 12 19
To ti je lutrija, ja sam naručila isti dan 5 paketića od čega su dva stigla, a ostali valjda plove sjevernim morem :D Jedan ima pravi TN pa ga već 19 dana gledam kak je u HR i ne stiže do mene. To je čar ebay kupovine :")
2016 12 19
Posalji poruku selleru, meni kad je paket kasnio tjedan dana rekao je ako ne dode za jos tjedan da ce poslati novi, ali paket je ipak stigao
2016 12 19
Da ne otvaram novu temu.. molila bih pomoć malu naime, nova sam na ebay.u i starija teta,,imam 4 banke pa slabo kontam to.. nisam još pohvatala sve naručih neku majicu za 4 eura..čisto ako zeznem stvar da me nje pun koštalo.. kliknula izabrala,,sa kertice skinuli 4 e..i gdje ja am nadjem taj track number ili šifru praćenja pošiljke??? znam lnk gdje ukucam..ali gdje piše to? naručin i sa ebay i sa alija jednu ali ne nalazim šta dalje,,, molim pomoć iskusnih dama ovdje, i svaki savjet u vezi bilo čega mi je dobro došao !!!
2016 12 22
Neke stvari koje su sa besplatnim shippingom nemaju tracking broj a ako imaju onda je to pored svih onih podataka gdje pise kada bi trebalo doci i drugih odrednica :)
2016 12 23
Ok hvala. Probam naci to
2016 12 24
> LornaSabic: > Pih koliko stvari meni ostalo zagubljeno negdje po svijetu vise ni ne brojim.. evo vec treći put naručujem tati neke satove i niti jedan nikada nije stigao. Kad smo kod toga, imate li mozda saznanja zasto? Vrate mi selleri uredno novac al brate kako svaki sat bude zagubljen.. Imam isto problem sa satovima :( Za 2 dječja sata čekam drugo slanje...ima nešto u tim satovima :)
2017 01 16