Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

negativna povratna bez suradnje-upozorenje!!

> Ivan0801: > evo ja sam i jučer i danas poslala poruku i još čekam odgovor > jer me zanima kako i gdje se uplaćuje i nitko ništa Kak misliš, što gdje se uplaćuje? One usluge idu preko mobitela, koliko ja znam. Nisam nikada to uzimala.
2016 12 27
> Ivan0801: > evo ja sam i jučer i danas poslala poruku i još čekam odgovor > jer me zanima kako i gdje se uplaćuje i nitko ništa Božić je veliki blagdan i veliko obiteljsko okupljanje i veselje, to što još nema odgovora meni je sasvim normalno i prihvatljivo, usput svim krpičarkama dobre i pozitivne volje čestit i sretan Božić, sv, Stjepan i uspješna Nova nastupajuća 2017. godina. Želim svima da budete veseli i zdravi i naoružate se čvrstim živcima i strpljenjem ! Sretno!
2016 12 27
Mene jedna nas neki dan napala zbog iste stvari :D , nisam odgovorila isti dan u roku keks (ne mogu se ponekad ulogiravati :/), a kad sam joj skrenula pažnju da upravo zato imam broj telefona i mail u profilu, da se svatko kome je hitno javi direktno, rekla je da ne daje ona svoj broj telefona svakome. :') Onak, sto onda hoćeš od mene..? :')
2016 12 28
Al kad se krpicarka 3,4 put nakon te poslane poruke koju cekate Prijavi na profil,i vi to vidite,nije ljepo.Mozete vi govoriti sto hoćete al neodgovaranje na poruke je pomalo i bezobrazno.Tu smo da prodamo i kupujemo,(neko koga zaista zanima taj artikl.) Jer kad i u trgovinu uđete prodavačica ce vam ljubazno odg i pokusat pomoc.Što ne??
2017 03 20
> doraos: > Sad ce fino popljugati blok. To bi bilo uredu, bravo za komentar i ja se nadam ! Dosta je bezobrazluka. Kao da su ljudi poligon za liječenje ludila!
2017 03 20
Bok svima :) ja sam relativno nova ovdje i poslala sam upit jednoj korisnici za traperice i posto su mi sada bili rokovi na faksu i uzasno stresno razdoblje, ja s skroz zaboravila odgovoriti na poruku i sad sam dobila negativnu :( Znam da sam kriva jer nisam odg, ali sam stvarno zaboravila :/ moze se ta negativna obrisati ili mi ostaje?
2017 06 30
> springlover1: > Bok svima :) ja sam relativno nova ovdje i poslala sam upit jednoj korisnici za traperice i posto su mi sada bili rokovi na faksu i uzasno stresno razdoblje, ja s skroz zaboravila odgovoriti na poruku i sad sam dobila negativnu :( > Znam da sam kriva jer nisam odg, ali sam stvarno zaboravila :/ moze se ta negativna obrisati ili mi ostaje? bahata balavica, javi se adminu da ti obriše negativnu, ima vas viš kojima je ostavila bzv., ako i uzmeš podatke ide neutralna.
2017 06 30
hvala puno :) nisam uopce podatke uzela ni nista, samo sam poslala upit i pitala za cijenu i nakon toga se nisam tako cesto ulogiravala i kako sam dobila puno poruka za moje stvari, njena poruka je otisla skroz ispod i jednostavno sam zaboravila da sam uopce pitala za njih
2017 06 30
1 2