Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

savjet: psi i strah od petardi

Ja se isto mislim da svojoj dam Normabel. Srce joj poprilicno nepravilno radi i sva se trese ko prut! Kod mene tu svaki dan pucaju i premda je zakonski tek od 27.12., nitko to niti dozivljava, niti vidim da policija to regulira. Bas sinoc gledam malog od susjede, baci petardu i onda pobjegne i zacepi usi! WTF?? Nabij si tu petardu u guzicu skupa s roditeljima, koji ti dozvoljavaju da bacas sa balkona sa 4. kata petarde dolje po cesti. Jer ne znam tko bi odgovarao da nekome to baci na glavu dolje. Uzas!
2016 12 30
jeeee :") miš maaali <3
2016 12 30
lijep pozdrav od uzgajivačice i veeelike ljubiteljice pasića! nažalost iz osobnog iskustva s mužjakom smatram da nema alternative za strah od pucnjave petardica i vatrometa, alternativa - psa ušuškat s vama na krevet,kutnu i maženje paženje dok pucnjava ne prođe. psu je u tom trenu potreban osjećaj sigurnosti,djelić sekunde je potreban da psu stane srce od straha. vi koji ćete napustit kuću/stan za doček obratite pažnju da je pas siguran i da ne može izletit na cestu/iz stana,ne daj bože s balkona (kao što se nedavno desilo na zagrebačkom rudešu :( ) čuvajte peseke,sretna i uspješna nova godina!
2016 12 31
Dala mi je žena da probam da li će ići, ovakva velika s godinu dana. Ljeto, vrućina, živim u limenki, ona je krepavala od vrućine unatoč klimi, naučena na dvorište... Sad je kod ljudi s kućom i dvorištem, za nju puno bolje rješenje :) Najbolji pas na svijetu!
2017 01 01
Nasa Sunčica od 10 g.i 10 kg je provela noc tati skutrena u krilu, sva prestrasena. Mala maltezerica Lily nije okom trepnula :) a nas div se svega boji, bitno je da ju ne ostavljamo samu u kuci ovih dana. :)
2017 01 01
1 2