Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Mango povrati

Cure poz. Naručila sa HMa neke stvari, platila karticom normalno, e sad kad mi poštar donese dal moram još nešto platit il je to to? Čisto da znam pare pripremit :)
2017 01 09
Ne treba ništa dodatno platiti, ono što H&M skine s kartice to je to ;)
2017 01 09
Hvala :)
2017 01 09
Može meni mala pomoć, ja sam preko overseasa vraćala za mango 28.12.,to je njima dostavljeno kao 4.1.,no meni sa na mail nitko iz manga nije javio. Paket je bio plaćen pouzećem. Kad nazovem ov.nitko mi ne zna reći gdje je paket-oni su mi bili rekli u Sloveniji,a koliko znam za ovaj dio Europe šalje se u Njemačku što je i pisalo kod povrata. Jel netko zna jesu li ovi u Mangu korektni? ne bih paničarila da je mali iznos,ali ovo je preko 1000 kuna :(
2017 01 10
Primili su sigurno, Mango je vrlo korektan, ali moj savjet iz vlastitog iskustva je da ne čekaš da ti se oni jave jer je trenutno gužva zbog sniženja pa bi sve skupa moglo potrajati, na Mangovoj stranici pod My Account ispuni 'Update bank details', a ako nisi registrirana možeš i ovako pod "Orders" - "Query a specific order" - "Returns Form" - i onda "Account details" i pošalji im mail vezano uz povrat...na mail će ti vrlo vjerojatno odgovoriti da napraviš upravo ovo prvo što sam ti napisala, a problem je što za povrat novca samo broj kartice i ime i prezime nije dovoljno, barem nije bilo kada sam ja zadnje tražila povrat, već im mail-om moraš javiti i sljedeće: Bank, Account Holder, Sort Code, Account Number, IBAN i SWIFT. Sve ove podatke im možeš slobodno poslati na onaj mail što imaju [email protected] Ovo je copy/paste iz mojih dopisivanja s njima pa je zato na eng. ... sretno ;)
2017 01 10
hvala ti ljubazna djevojko jako puno.bila sam im poslala mail,ali nitko ne odgovara ali ću im poslati ovako kako si napisala.jako si draga :)
2017 01 10
Paket sam poslala 24.,oe ga je preuzeo i još nije dostavljen.katastrofa.zvala sam ih ma mi vrate paket da ga sama posaljem preko druge kompanije i budala,da tako moram reći,mi kaže da ne može,da to oni šalju i da ne zna kad će poslat.Meni to nije normalno.
2017 01 12
A joj...katastrofa :/...nisam nikad ništa preko njih slala u inozemstvo, znam da su što se tiče dostave u redu...ja se nekako uvijek pošte držim i slanja preporučeno, iz nekog razloga su mi oni ipak najsigurniji...ali ovo je baš neprofesionalno, reći nekome tko je platio slanje paketa da neznaju kada će ga poslati ,:(
2017 01 12
katastrofa, ma više nikad.valjda će se netko normalan javit
2017 01 12
Bok cure, ja bih željela samo zamijeniti ono sta sam kupila za veći broj, je li dovoljno samo na računu za povrat oznaciti artikl koji zelim zamijeniti i staviti novu velicinu??
2017 03 24
da,mislim da da, ali će te poštarina dosta izaći povrat.
2017 03 24
I ja imam par stvari za vratiti..pokusavam tu prodati cak i jeftinije jer mi se ne da poštarinu placati 60-80kn. Jos imam par dana za povrat pa slobodno zavirite ako bi nesto kupile. Hvala!
2017 04 02
1 2