Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Na svakom drugom postu me se vrjeda niko ne okrene na njega njegovu mamu gnjavite zovite pisite poruke njegovoj mami dodite doma jel njegovi su u biti lopovi isto kao on podrzavaju ga u svemu tome !!
2017 01 14
A joj, jadnica mala slatka....... Ma koga lazes? Samu sebe? Tvoj decko lopov a ti postena?
2017 01 14
Ja nisam nigdje navela da sam postena ali probajte do njegovih doc jel on i je taj koji vara tako da nezanima mene ja vas komotno mogu prijavit za uznemiravanje jel moga imena nigdje nema da igdje se moze rec da sam ja poslovala sa bilo kojom od vas ovdje!!!
2017 01 14
> Anđelasvastaric: > Vi tvrdite da sam ja lopov samo malo.na koje je.ime uplata idite njemu na vrata jbte dajte se meni vise skinite sa grbace jbte niti imam sta sa time niti sam ja suradivala idite njemu na vrata i njegove roditelje zovite dam vam od njegovih brojeve i rjesite nezelim vjecito bit centar svega sta je bilo na mene bilo je vise nije jel ja to ni neradim vec moj decko ljudi ja da vracam novce nekome a nisam.ni uzela taj novac nego moj decko koji je u dugu velikome -.- gospodi Mariji sam tjela vratiti novce da ali neradim i nemam od.kuda vratit tjela sam posudit novce kako bijoj dala bar nesto ali nisam ni ja glupa da vracam a neko uzima i trosi!!! U slučaju da obrises
2017 01 14
> Anđelasvastaric: > Cjelo vrjeme sam pod komandom ispadam kriva zovu mise roditelji dolazimi se doma dostamije biti crna ovca da nemogu ljudima u oci.pogledat .
2017 01 14
> Anđelasvastaric: > Na svakom drugom postu me se vrjeda niko ne okrene na njega njegovu mamu gnjavite zovite pisite poruke njegovoj mami dodite doma jel njegovi su u biti lopovi isto kao on podrzavaju ga u svemu tome !! ..
2017 01 14
> Anđelasvastaric: > Ja nisam nigdje navela da sam postena ali probajte do njegovih doc jel on i je taj koji vara tako da nezanima mene ja vas komotno mogu prijavit za uznemiravanje jel moga imena nigdje nema da igdje se moze rec da sam ja poslovala sa bilo kojom od vas ovdje!!! ..
2017 01 14
Jel ja to dobro citam?
2017 01 14
Nemam sta brisat tu sam iz razloga da rjesim to da vise odj od mene jel prva osoba koja dode u kontakt samnom ili u blizinu zovem policiju a onda njoj dokazite di je moje ime od svega toga i zasto se meni dolazi !! Usput ugodna noc
2017 01 14
Ti dobro citas, a ona lose pise. To je nekakvo jadno stvorenje, zakrzljalo u razvoju, bez trunke morala.... Ocito se nesto desava kada se odlucila obratiti naciji......
2017 01 14
Nista se ne dogada Rafaela nego zelim da rjesite te bube u glavi da ako on je moj muz ili decko neznaci da ja snosim posljedice radi toga sta on radi
2017 01 14
Naci ce te murija preko IP adrese mala moja jednim klikom
2017 01 14
Hahah opet greska ne mene =) njega
2017 01 14
> Sanja8888: > Naci ce te murija preko IP adrese mala moja jednim klikom Njega
2017 01 14
Svaki dan se sprda s nama...a sad jedna zvala mamu i odmah kuku majko...zajebava danima vrijeđa krade a sad da je jos i žalimo .
2017 01 14
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 46