Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema o torbi

> Sanja8888: > Sto u izlogu to u dućanu x-) Osim ako se kupuje torba. A posljedica je palac prema dolje.
2017 01 06
može jedan vic stari pomorac prije mirovine ide na liječ.preglede - pregledava ga žensko i kako je žensko radoznala pita ona njega što mu tamo dole piše - am_,a znate doktorice to je nekad pisalo Amsterdam- sada su mi ostala samo ova dva zadnja slova.... :')
2017 01 06
> teehee: > > Sanja8888: > > Sto u izlogu to u dućanu x-) > Osim ako se kupuje torba. > A posljedica je palac prema dolje. U izlogu Hennessy, a todorić na vrata donese Skenderbeg. Ili Badelov Mirogoychek! :')
2017 01 06
> Brdosuza: > Pozdrav svima.. > Zanima me di nestade tema o torbi boje konjaka? > Nije nikoga vrijeđala...zapravo bila je jako zabavna.. > Zar na krpama sve što je veselo i dobro...mora nestati... > A mislim stvarno! jel tema ponovo otvorena radi torbe ili radi keksa---?? :')
2017 01 06
Hahhahahah
2017 01 06
Nije nije imam alkohola u kuci za za vojsku ;)
2017 01 06
Nema šanse da tema umre..još kada je u pitanju nešto boje konjaka :') Čuj..one se dogovorile za povrat i za negativne...još je i lavandu vratila...te razmišlja o kupovini nove torbe..u korisnice koja joj neće dodatne slike da pošalje :') A ne znam ni kako je onaj nudist od smišne svršio :')
2017 01 06
kako kaze Sonja sinoć ,lavandu nebi vratila Pettit s mirisom lavande <3 cisto prirodno <3
2017 01 06
> A ne znam ni kako je onaj nudist od smišne svršio :') Ne podsjećaj! Taman sam zaboravila na uglavljeni frčuljak.
2017 01 06
ima još jedan nesretni nudista, njemu je zapleo u košarici kad je došao na kasu.... :D :D :D
2017 01 06
a nisu im ništa odstranjivali,ni jednom ni drugom, spašeni su... :D
2017 01 06
Našo drugu....skupa s torbom-))) Tko zna gdje je ta torba sad .prosto me nostalgija uhvati..da, torba ( ne usudite se mislit šta drugo).. Od muke idem znate već šta..
2017 01 06
> teehee: > > A ne znam ni kako je onaj nudist od smišne svršio :') > Ne podsjećaj! Taman sam zaboravila na uglavljeni frčuljak. Srićom pa njegov nije 22, u čvor bi se vezao..a brtw stvarno oglasih jednu torbu, i tagirah konjak..mislim se poslije, ma jel to konjak ili utjecaj teme od jučer..jbt..svijetlo je za konjak, možda ima gradacija nijansi...
2017 01 06
došo MUJO kod doktora želi skratiti onu stvar,kaže predugaćak je sredili oni njega i dali narkozu al nisu se dogovorili koliko će ga skratiti, ništa zovu oni sestru, kažu ona je žensko možda ima neko dobro rješenja, kad dođe ona i to vidi kaže zabrinuti, joj koja šteta to skraćivati, zar mu se nebi mogle noge produžiti---- :D :D :D
2017 01 06
Optužili kondom da je kriv za trudnoću...brani se jadan: " Nisam svega mi, navuklo me"!!!
2017 01 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 25