Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema o torbi

Aj o da jednu da zapalim ....al smrznut ce mi se ....
2017 01 06
> smisnamala: > "Znate i sami koja je stvarna boja torbe i kako izgleda. Nisam Vas optužila za ništa, Bože sačuvaj, dapače jako ste draga žena i uostalom ostavila sam Vam pozitivnu povratnu, ne znam jeste li vidjeli." > To joj je dio konverz...dakle kronoloski: dala joj povratnu pozitivnu ...obrisala...dobila povrat ...zveknula negativnu i otvorila temu... E to mi je promaknulo. Ubrala sam da je napisala kako je prodavačica njoj neutralnu promijenila u negativnu.
2017 01 06
To sam iz neutralne u negativnu i ja skuzila ali nisam da je ona prva dala negazibni
2017 01 06
Negativnu ....tresem se :s
2017 01 06
Inace sto smo zakljucili.. 22 cm je optimalno?😂 Sve manje nama stvara probleme... Sve vece od toga- njima stvara probleme- lamata im , ne mogu se sagnut zavezat šnjire na tenama i sl 😂
2017 01 07
I sa 22 su ograničeni x-)
2017 01 07
E Ive crna šta propusti :') Žena otvorila temu..stavila 2 slike (identične) torbe boje konjaka..jedna njena..jedna od prodavačice..i žali se na negativnu.. Tu smo svi bili već pijani..jer niko k...nije kužio..šta nije po propisu.. Da bi ispalo..da je torba već vraćena uz dogovor..i podjeljene negativne uz dogovor... Saznali smo i da je lavandu vratila..slučajno..jer se nije znalo tko tu replicira čiji post.. U po teme smo imali ulet..daj slike oštećenja :')...torbe koja je već vraćena.. Korisnica razmišlja o kupnji druge torbe...u korisnice koja neće da joj pošalje dodatne slike :') I tako... Pušilo se...pilo se..bilo je dubokih grla..i zaglavljenih kita... A teme jutros niđe...
2017 01 07
E sad tek ništa ne kužim, koliko informacija od jednom, pa propio bi se već p'jan😂nego kakva kita/kit Nasukao se kit? Ili kita? 😮
2017 01 07
I keksa je bilo ...mnogooooo i to petita ( franc. malog) 😂😂😂😂😂
2017 01 07
Prekrasan sažetak. Točno tak je bilo. Plus radno vrijeme Tiska :') Ne odustajem.
2017 01 07
> IvanaHercegovac: > E sad tek ništa ne kužim, koliko informacija od jednom, pa propio bi se već p'jan😂nego kakva kita/kit > Nasukao se kit? Ili kita? 😮 Kako koja kita? Od nudista..šta je zapela u stolici :') I ne pitaj..tamo je bilo još luđe..ja ni sada ne kužim pola... E da..bilo je bitno da je ova ostavila negativnu u vrijeme kada je kiosk Tiska zatvarao :') :')
2017 01 07
La petit keks, ajajajajaj😅ali ste se i naduvale koliko čitam😅imala bi i ja koju pametnu, na staroj temi jer, meni je uvijek, cigara u ustima😅
2017 01 07
Može pitanje? U kojem su stanju ove kite? ,:) Jer ako je ovo stanje poliveno ladnom vodom...drugo ne želim vidit.. A ako su ovakve u pravom stanju...koga jurišaju :o
2017 01 07
> Brdosuza: > > IvanaHercegovac: > > E sad tek ništa ne kužim, koliko informacija od jednom, pa propio bi se već p'jan😂nego kakva kita/kit > > Nasukao se kit? Ili kita? 😮 > Kako koja kita? > Od nudista..šta je zapela u stolici :') > I ne pitaj..tamo je bilo još luđe..ja ni sada ne kužim pola... > E da..bilo je bitno da je ova ostavila negativnu u vrijeme kada je kiosk Tiska zatvarao :') :') To joj je ona biće da ne ode u zadnji čas stopirat paket kad vidi negativnu😅
2017 01 07
Da i mjerile smo ko pusi najvecu "cigaru" ko zmiri dok to radi... I da Brdo je pobjedila😂... Bilo je i slimsa😂
2017 01 07
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 25