Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Blokada FB profila

Cure blokiran mi je račun na FB. Ne znam koji je razlog. Koliko to dugo traje i kako ga vratiti?
2017 01 07
Zna se dogoditi ako nemate pravo ime ili ako je stranica. Jeste im poslali mail ili poruku, navodno da oni objasne zašto je blokiran.
2017 01 07
Imam pravo ime, otvorila sam sa par cura aukcijsku stranicu i skupile smo 7 000 članova u 3 dana ali je to očito nekome smetalo. A da bi srušili stranicu prvo moraju admine. Mislim da me netko prijavio. :/
2017 01 07
> kristinanu1996: > Imam pravo ime, otvorila sam sa par cura aukcijsku stranicu i skupile smo 7 000 članova u 3 dana ali je to očito nekome smetalo. A da bi srušili stranicu prvo moraju admine. Mislim da me netko prijavio. :/ Ma mislim da mora hrpa ljudi prijaviti pa onda ruše. Ne ide to tako lako (neki puta nažalost zbog prevaranata).
2017 01 07
Netko vas je vrlo vjerojatno prijavio i to čak i više desetaka ljudi lako moguće! Neka urota je posrijedi!
2017 01 07
> ČizmiceLutalice: > Netko vas je vrlo vjerojatno prijavio i to čak i više desetaka ljudi lako moguće! Neka urota :') Vjerujem da je. Zanima me koliko dana blokada traje? :/
2017 01 08
> kristinanu1996: > > ČizmiceLutalice: > > Netko vas je vrlo vjerojatno prijavio i to čak i više desetaka ljudi lako moguće! Neka urota :') > Vjerujem da je. Zanima me koliko dana blokada traje? :/ Ne možete se uopće prijaviti na facebook i nema vas više u tražilici? Ako je tako koliko sam upućena mislim da je blokada trajna, osim ako Vam prilikom logiranja piše da je privremeno i da pokušae kasnije - nešto na tu varijaciju. Ali probaje sa ovim linkom www.facebook.com/help/contact.php?show_form=disabled ili direktnim slanjem e-maila na adresu: [email protected]
2017 01 09