Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Joj to mi je najgora prica ikad ,postoji negdje cjela prica .jadne životinje
2017 01 18
> Admin2nd: > Prijavite ju na pokradeni iznos kolko god on mali bio jer će to sve završiti kod jedne osobe koja je zadužena za njezin slučaj. Rekli su mi da po novom više nije iznos 2000 kuna za prevare, nego 1000, i to je ovaj od sedamsto, ovaj od dvjesto i onda fale još dva tri da bi imali temelj tražiti ispise iz banke i otići joj kući. > Stvarno je malo potrebno da bi ova situacija bila riješena, mrvica volje od prevarenih osoba. Kako sam rekla, moja prijava je zaprimljena, ali ja nisam direktno oštećena i to je njima informacija iz druge ruke, treba im nešto konkretnije. Iskreno se nadam da će ovaj kom dospjeti do pravih ušiju i očiju jer kad su adminice sa FB grupa pokušale nešto ovako, ekipica je podvila rep i umuknula
2017 01 18
Dnevna doza prosječne Rvatine.. al doslovno. Da me prevarila trčala bi na policiju koliko bi me noge nosile. Nemam nikakvih očekivanja od policije i sa njima sam imala samo losa iskustva ali ne bih nikad takvo nesto ne prijavila. Mozda joj ne bi naškodila jedna krađa ali koliko vidim ona ima toliko kaznenih prekršaja da ce ju sigurno nekako oštetiti sve to.. i iskreno, totalno bi mi novci pali u drugi plan samo da imam to zadovoljstvo da se bilo sta poduzme protiv nje.
2017 01 18
Valjda je problem što mnogi ne žele sa svojim imenom i prezimenom u policiju, ali nemojte se obeshrabriti i prijavite ju sa screenshotanim podatcima o uplati na račun Luke Prigoreca i na onaj drugi koji je naveden na crnoj listi. To je sve, stvarno vam neće oduzeti puno vremena, niti će vas itko pitati išta izvan toga.
2017 01 18
Dajte cure, pa toliko vas je prevareno od te cure i sad nijedna ne želi prstom mrdnuti i otić na policiju??? Čak vam se i admin organizirao s dizanjem prijave da se maloj stane napokon na kraj, a vi će te šta sad?Podvit rep i reć kaj sad uzela mi pare i tjt i kukat po forumu? To me podsjeća na sve one nazovi prosvjede i žalopojke, svi bi al kad se treba borit ne da im se ustat s kauča.. Pokrenite se cure, vaši su novci u pitanju i nemojte dopustit da se oni izvuku. Pa i da ne dobite novce natrag barem će te dobiti zadovoljstvo da ste sredile prevaranticu!!!
2017 01 18
Hahahaha =) kako ste mi jadne volim tu provocirat pisat i sve samo da vidim jos jadnih zenica koje grakcu i vriste i cmizdre moje kunice ta svinja mala sa odojkom njanjanjanjanja joooj kako me hranite s time uzivam citat sve te uvrede jel tesu sve uvrede dokaz bjesa koji sam ja zasluzna i uzivam nabijati bjes u vama uziiiiivaaam slusat kako sam za ludaru nepismena debela ugojena masna ruzna ukiseljena imam gljivice uhhhh kako me lozite cure toje nevjerojatno nemojte stati molim vas zavrsite do kraja ajmo jos vrjedanja nije mi dosta nije nije i nije sve vise vas volim sto vise citam kako me vredate jel ni jedna uvreda ni postupak vas mene ne muci niti ozaloscuje niti sramoti niti sam ljuta ne papam kokice pijem sokica uzivam gledam pisem posmatram svaku poruku da je ne propustim jednostavno smirena zavaljena u, krevetic pored svoga muza i s bebicom u stomaku se grijem grickam.pijuckam sokic neznam sto bolje moze biti kako vam dizem zivce ili kako me vredate ma sve vjerujte mi cure uzivam kao nikada do sada osjecaj je predovan neopisovo ljep =D nikad se bolje nisam osjecala nego sada kada hrpu cura tu vreda mene ja pokoji put nabacim pretnju i uvredu da jos bolje planete i dam vam aduta da imate sto pisati jednostavno vam bacim mamac vi se upecate i idemo dalje napunile ste prekrasne 29 stranice svakakvih rijeci koje rado citam kad sam tuzna jel me oraspoloze i nasmiju nijedna serija ni program se nemoze mjeriti sa ovima na forumu toje nesto sto ne propustam ni daje smak svjeta tolko se jadno spustate na tako nisku razinu da ja nisam nikad vjerovala da postoje uopce takvi ljudi koji mogu non stop se lozit na svaku moju rjec uvredu ili slicno =) uzivam curke nastavite samo nemojte stat jel cu poludit jel budim se dabih odma isla vidit tko se novi javio kome se sjetio dame moje NEMA STAJANJA ..❤️ ovo je napisala na jednoj temi.ako ćete dopustiti da ovakva osoba ostane nekaznjena,vi ste krive kao i ona. prevarit će iznova.
2017 01 18
> Admin2nd: > Valjda je problem što mnogi ne žele sa svojim imenom i prezimenom u policiju, ali nemojte se obeshrabriti i prijavite ju sa screenshotanim podatcima o uplati na račun Luke Prigoreca i na onaj drugi koji je naveden na crnoj listi. To je sve, stvarno vam neće oduzeti puno vremena, niti će vas itko pitati išta izvan toga. Uz dužno poštovanje admin...ipak mislim da nije problem u imenu i prezimenu..nego u lijenosti. Jer tko će sada to nositi na policiju...davati nekakve iskaze ..pa ako pozovu opet ići.. One su se sa lovom pozdravile...i sada ih i nije toliko briga...pa stalno "trube" kako neće biti rezultata .. Čista lijenost..inače jedan od smrtnih grijeha..
2017 01 18
> Brdosuza: > > Admin2nd: > > Valjda je problem što mnogi ne žele sa svojim imenom i prezimenom u policiju, ali nemojte se obeshrabriti i prijavite ju sa screenshotanim podatcima o uplati na račun Luke Prigoreca i na onaj drugi koji je naveden na crnoj listi. To je sve, stvarno vam neće oduzeti puno vremena, niti će vas itko pitati išta izvan toga. > Uz dužno poštovanje admin...ipak mislim da nije problem u imenu i prezimenu..nego u lijenosti. > Jer tko će sada to nositi na policiju...davati nekakve iskaze ..pa ako pozovu opet ići.. > One su se sa lovom pozdravile...i sada ih i nije toliko briga...pa stalno "trube" kako neće biti rezultata .. > Čista lijenost..inače jedan od smrtnih grijeha.. Baš tim više šta bi mene brinulo šta ta mala ima "moje" podatke i "moj" broj rn i sa time isto može varati
2017 01 18
Ja se evo čudim i ovoj korisnici što nakon ovoliko vremena kaže nemam adresu.. Joj što bih je ja prokopala..ne bi se zaustavljala.
2017 01 18
> Brdosuza: > Ja se evo čudim i ovoj korisnici što nakon ovoliko vremena kaže nemam adresu.. > Joj što bih je ja prokopala..ne bi se zaustavljala. Hahah, a adresa joj na svakoj temi piše.
2017 01 18
Ka sta sam rekla to triba sve kosti polomit. Al ono bas polagano, kvrc kvrc :@
2017 01 18
> Blliss: > > Brdosuza: > > Ja se evo čudim i ovoj korisnici što nakon ovoliko vremena kaže nemam adresu.. > > Joj što bih je ja prokopala..ne bi se zaustavljala. > Hahah, a adresa joj na svakoj temi piše. A eto...sama je to izjavila..
2017 01 18
> NomadOrganic: > > Admin2nd: > > Prijavite ju na pokradeni iznos kolko god on mali bio jer će to sve završiti kod jedne osobe koja je zadužena za njezin slučaj. Rekli su mi da po novom više nije iznos 2000 kuna za prevare, nego 1000, i to je ovaj od sedamsto, ovaj od dvjesto i onda fale još dva tri da bi imali temelj tražiti ispise iz banke i otići joj kući. > > Stvarno je malo potrebno da bi ova situacija bila riješena, mrvica volje od prevarenih osoba. Kako sam rekla, moja prijava je zaprimljena, ali ja nisam direktno oštećena i to je njima informacija iz druge ruke, treba im nešto konkretnije. > Iskreno se nadam da će ovaj kom dospjeti do pravih ušiju i očiju jer kad su adminice sa FB grupa pokušale nešto ovako, ekipica je podvila rep i umuknula Ma podvit ce rep i ove. Samo kad se otvori sljedeca tema tipa opet prevara triba ka odgovor napisat velikim slovima MRS U KRASNU MATERINU
2017 01 18
> nefertiti111: > > NomadOrganic: > > > Admin2nd: > > > Prijavite ju na pokradeni iznos kolko god on mali bio jer će to sve završiti kod jedne osobe koja je zadužena za njezin slučaj. Rekli su mi da po novom više nije iznos 2000 kuna za prevare, nego 1000, i to je ovaj od sedamsto, ovaj od dvjesto i onda fale još dva tri da bi imali temelj tražiti ispise iz banke i otići joj kući. > > > Stvarno je malo potrebno da bi ova situacija bila riješena, mrvica volje od prevarenih osoba. Kako sam rekla, moja prijava je zaprimljena, ali ja nisam direktno oštećena i to je njima informacija iz druge ruke, treba im nešto konkretnije. > > Iskreno se nadam da će ovaj kom dospjeti do pravih ušiju i očiju jer kad su adminice sa FB grupa pokušale nešto ovako, ekipica je podvila rep i umuknula > Ma podvit ce rep i ove. Samo kad se otvori sljedeca tema tipa opet prevara triba ka odgovor napisat velikim slovima MRS U KRASNU MATERINU Potpis!
2017 01 18
> marija_0407: > Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? > Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi? Evo da ne bi bilo da izmišljam...rekla je da ne zna di se nalazi Ana.
2017 01 18
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 55