Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

IVANA GOLUBIĆ V.GORICA

Prevarantica samo takva ..dake krivu adresu prodala jednu jaknicu 4 puta,pomoć dali ima koga iz V.Gorice da poznaje curu znam točnu adresu..znaci danas saznale nas 4 da smo prevarene ..al djevojka stvarno ima razrađen "biznis"
2017 01 19
Daj malo to ljepše napiši, pismenije, da ima glavu i rep. Dva puta sam čitala da shvatim tko koga i kome😂
2017 01 19
I stavi odma kopiju razgovora ili slike, i onda slobodno temu sibni doticnoj da je bude sramota sto je javno prozvana😀
2017 01 19
Ja znam jednu, ali je to dosta često ime u Vg, imate možda više info?
2017 01 19
Fabijančićeva ulica 32 mob.0976566003
2017 01 19
Crnokosa jer nam slala slike u jaknici i vidjela se crna kosa
2017 01 19
Ajme oooopeet ,:( :s Daj joj linkajte temu o AnaMate i nek vrati pare ako ne zeli proci isto!
2017 01 19
> sonja90: > Ajme oooopeet ,:( :s > Daj joj linkajte temu o AnaMate i nek vrati pare ako ne zeli proci isto! Ma čemu, kad su prevarene hrabre samo na riječima, akda treba djelovati niš od toga.... :,'(
2017 01 20
Hahaha Blisssss!!!! Treba pocet zaobilazit ove teme o prevarama! Manje cu se zivcirat!
2017 01 20
> sonja90: > Ajme oooopeet ,:( :s > Daj joj linkajte temu o AnaMate i nek vrati pare ako ne zeli proci isto! A kako je to prosla ana mate? Osim sta smo je mi tu razvlacile po forumu i sprdale je, nista joj se nije dogodilo.....
2017 01 20
> rafaela1973: > > sonja90: > > Ajme oooopeet ,:( :s > > Daj joj linkajte temu o AnaMate i nek vrati pare ako ne zeli proci isto! > A kako je to prosla ana mate? > Osim sta smo je mi tu razvlacile po forumu i sprdale je, nista jos se nije dogodilo..... Ja sam poslala svim curama koje su ostavila negativne sa njena 3 profila temu i da prijave policiji. 3 su mi rekle kako nisu (hvala bogu) prevarene, 1 mi je rekla
2017 01 20
kako joj je svejedno, aostatak ni bu ni be... , neka ih vara i dalje...
2017 01 20
> Blliss: > kako joj je svejedno, aostatak ni bu ni be... , neka ih vara i dalje... Ne znam sto pokusavas svojim pametovanjem al je iskreno trenutno nepotrebno...ja sam isto prevarena od doticne i nazalost ovo mi je prvo negativno iskustvo na krpicama pa ni ne znam kako postupiti....i naravno da mi je stalo do novaca, zato sam i probala pronaci sto vise podataka o curi, cijeli dan se zivciram oko toga, saznala jesam dost toga, a sad sta je najbolje, policija, direktno otici na adresu? Ako imas koji prijedlog, slobodno reci
2017 01 20
Ovako ja vidim stvari, klasicni prevaranti za razliku od doticne Ane se ne hvale i ne pisu romane po forumu, cilj su im pare (a ne rjesavanje kompleksa izgleda vrijedjajuci druge i sl.) I mislim prema dosad vidjenom da se i boje ovakvih stvari koje ocekuju Anu P. A sto je ocekuje..pa nakon teme sumnjam da ce ostat na ovom, ok jedna ne zeli sudjelovat ali sigurno ima onih koji sute ali ce otici u mup i odraditi potrebno. Pa sad tko zeli bit na njenom mjestu nek izvoli prodavat jednu trenirku 8puta.
2017 01 20
> KikaZg95: > > Blliss: > > kako joj je svejedno, aostatak ni bu ni be... , neka ih vara i dalje... > Ne znam sto pokusavas svojim pametovanjem al je iskreno trenutno nepotrebno...ja sam isto prevarena od doticne i nazalost ovo mi je prvo negativno iskustvo na krpicama pa ni ne znam kako postupiti....i naravno da mi je stalo do novaca, zato sam i probala pronaci sto vise podataka o curi, cijeli dan se zivciram oko toga, saznala jesam dost toga, a sad sta je najbolje, policija, direktno otici na adresu? Ako imas koji prijedlog, slobodno reci Pa Velika Gorica nije daleko od Zagreba.....ja bi joj otišla na vrata samo tak....
2017 01 20
1 2