Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Muke po određivanju cijena...

Svaki put kad postavljam novu "turu" oglasa iste muke...određivanje cijena... Postoje stvari koje sam puno platila pa mi žao prodat za "siću", a onda opet žao da stoje u ormaru ili na oglasu...Naravno u interesu da što prije krpa ode a lova dođe :D Kako odrediti cijenu poklonjenom, proslijeđenom? Nešto bi netko platio 1000kn a netko ne bi ni 10 dao za to... Najveći problem su mi uvijek dječje krpice...Nekako krećem od sebe i glupo mi staviti haljinu 100kn bez obzira ako sam je ja više platila, kad u H&Mu imaju nove novcate na sniženju za 50... A opet gledam puno cura baš poprilično cijene dječju robicu... Postoje periodi kad bih dala cijeli profil za neke manje novce, ako je stiska :D Pa sam tako više puta zažalila za koliko sam malo neke stvari dala :/ Čak mi u profilu piše da sam spremna na "cjenkanje", i isto i sama radim kad pošaljem upit- uvijek pitam koja je najniža cijena ili ponudim neku koju sam u tom trenutku spremna/mogu ponuditi... Kako vi određujete svoje cijene i koliko ste spremne na spuštanje tih istih nekad?
2017 01 19
I na temelju čega, molim vas savjet, određujete cijene dječjoj robici, pogotovo ako je nošena? :)
2017 01 19
Svjesna sam da se nikad ne mogu dobiti novci koje zelimo... ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani😁 ... ja idem za tim da mi ta djecja robica vise ne treba, a sa prostorom sam u stisci tako da sam sretna kad si nesto zaradim, a usput usrecim nekoga...
2017 01 19
Slažem se Natalija, ali opet nekad baš jedva čekaš da se nečeg riješiš pa si sretna da si išta dobila za to...a nekad baš i požalim :D A što se dječje robice tiče, ja sam sve stavila neke cijene koje bih ja platila za to...al vidim da jako puno cura prodaje HM nošenu dječju krpicu za više nego što košta na sniženju u trgovini...Iako ako se u nešto zaljubiš, a nema ga više za kupiti spremni smo dati i više nego šro realno vrijedi... :/
2017 01 19
Za robu za odrasle cijene su ti oke. Za dječju ti ne mogu reći jer nikada nisam kupovala, ali mogu ti reći da je jako slatka! :")
2017 01 20
Fotke su ti izvrsne, napokon sve vidim odjednom, uslikano i kadrirano kako treba, s dovoljno svjetla!!!!
2017 01 20
Hvala djevojke! :) Jučer sam si baš zadala popodne, uhvatila dobro svjetlo uzela fotoaparat i sve poslikala :) Mislim da je to stvarno jako važno. Da nekako na prvu vidiš boju, kroj...
2017 01 20
Ja cijene bez problema odredim, uzmem u obzir cijenu koju sam platila(ako se sjecam) i vrijeme koje roba stoji nenosena u ormaru, odnosno koliko mi je neki komad drag. Jednostavno neke stvari nebi dala ispod cijene, radije neka stoje za ko zna kad. Svaki komad ce kad tad naci kupca bez obzira na cijenu, to je nase pravilo iz ducana u kojem radim😂😂😂 A neke stvari bi dala za sicu samo da ih se rijesim. Mislim da tako svi razmisljaju. Sto se djecje robice tice nisam ni sama pametna, prvo mi je dijete pa bolje cuvati za drugo nego prodati za sicu. E i jos mi je bitno da uracunam popust koji cu dati ako netko pita, a skoro svi pitaju i uvijek snizim bar za postarinu. Jer ja mislim,svima nam je lakse odlucit se za kupnju kad dobijemo bar malo popusta😉
2017 01 20
Što se tiče dječje robice,prodajem uglavnom ono što mi je ostalo novo ili što je obučeno dva puta i stavim duplo nižu cijenu ili složim povoljan lot. Mame su zadovoljne i dobro ide ta robica. :)
2017 01 20
Ja sam baš stavila za dječju robicu kao sve 20 i 50kn, bez obzira na to koliko je plaćeno... Pa ćemo vidjeti :) Nisam baš dosad puno njene robice prodavala, većinom sam proslijedila...
2017 01 20
Da li vam se čini u redu da nesto sto je u dućanu 1300kn, prodate za 650, korisnica proda dalje za 500 ili 600 (nisam sigurna) i onda taj isti artikl nađete u prodaji za 700? Tko je tu lud? Imam li pogrešna očekivanja? Zar je poanta ovih stranica oderati cure ili usrećiti druge stvarima koje ne nosimo. U dilemi sam 😜😭
2017 09 28
Pa što ne valja s tim artiklom koji se toliko prodaje?? U životu nisam kupila ništa za 700 kn pa da mi to ne valja.. Cure kalkuliraju, to rade svi trgovci..
2017 09 28