Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kupovina u Bosni

Dragi i ja smo dosli do ideje da odemo u shooping u Bosnu, kupili bi smo svecana odjela i svecane stvari jer imamo dosta vazne svatove a htjeli bi proci sto jeftinije i pogledati jos neke stvari Ima netko neki savjet, gdje je najbolje otici ili sto je najpoznatije tamo i koliko je isplativo otic? Nismo nikad s nikim razgovarali tko ide u Bosnu pa ni ne znamo :)
2017 01 29
Ja sam ti iz hercegovine..ako ti treba kakva pomoc tu sam 😊😊
2017 01 29
Bije bosna ko sta je nekad bila pogotovo arizona... nisu oni toliko povoljniji od nas
2017 01 29
Dap, nije mi uopće više povoljno, odjeću jeftiniju i ovdje znam pronaći :/ jedino lijekove još znam kupiti kad se nađem u brodu. Inače 0 bodova, što bih i uštedila potrošimo na gorivo.. Bolje u Srbiju, Bogojevo npr.
2017 01 29
Koju Bosnu ,koja granica,ja sam 5 min biciklom od Bosne :)
2017 01 29
nisam dugo bila u Bosni, ali uvijek sam jeftinije prošla nego kod nas, pogotovo za trenirke, tenisice i traperice. Traperice su mi odlične, kvaliteta super, većinom mi se poderu sve ili isperu, ali ove iz Bosne ne
2017 01 29
Moj savjet ti je da ti je isplativije kupiti u Hrvatskoj, uvijek mozes negdje naici na neke akcije, dok je u Bosni druga stvar, cijene su iste uvijek i vjeruj mi nisu uopce nize nego u Hrvatskoj, plus troskovi putovanja, ne isplati se...
2017 01 29
Jeftinije je puno mostar posusje 😻
2017 01 30
Jeftinije je puno mostar posusje 😻
2017 01 30
Ja idem svake godine u Bosnu I nije nista jeftinije cak se ovdje moze naci jeftinije na snizenju i sad za 10 dana opet idem ali ne vjerujem da cu si sta kupovati mozda cisto neku sitnicu
2017 01 30
Ako ides po svecanu obleku isplati se ali samo na placu, po trgovinama nije nista jeftinije. Sve jeftinije po trgovinama je ili Kinesko ili Tursko, a to mozes naci i kod nas po xy trgovinama. U Bosni se isplati samo obucu kupovati, ako nosis fejkove i Ecnomic parfemi :D po 20 kn su (20ml)
2017 01 30
Na Arizoni i Golden Rose kozmetika otprilike upola jeftinija od HR. Isplati se za gaće, čarape, torbice, eventualno materijale za šivanje haljina. Ali odjeća, kao što drugi kažu kineska, tu i tamo se zna naći nešto kvalitetnije.
2017 01 30
U Bosnu u koju ja idem Bosanska Gradiška,je roba puno puno povoljnija nego kod nas ,hoćeš po buticima ili po buvljaku,definitivno je jeftinija,jedino je hrana,piće i kućne potrepštine tako-tako,nešto isto kao kod nas,a ima dosta i povoljnije da se pronađe ja u njihovoj trgovini ne mogu ptrošti npr.100 maraka ,a kupim svega,dok kod nas 600 kn ode za čas a praktički ništa ni ne kupim :) I da,plus to da ako kupuješ u Bosni i tipa sada potrošite u jednom butiku preko 100 km,a za svatove znači i više bi ,dobivate povrat poreza
2017 01 30
Ja idem često po špiceraj.Hranu ali ako ćeš odjeću kupovat pp buticima i za svatove da dobiješ povrat poreza.Hmmm odijela muška od 400-800kn ispod njihovih 100maraka naših 400kn nećeš naći to vrijedi i za haljine.Ako pak.ideš na Arizoni tamo ti nitko neće dati račun za kupljenu robu.Roba je pretežno kao na ebayu ali puno skuplja jer vjerojatno je nabavljaju iz Kine .Na koju foru neznam ali tipa haljina s ebaya koje su oko 7€,tamo su ti u našoj vrijednosti oko 120-150kn.Pa sad odlući Nije ni tamo više jeftino kao što je bilo .A obuću cipele ne kupuj jer se doslovno raspadnu za 3mj.te s Arizone.Trgovine tipa planet obuća.Vartex.New Yorker.Puno su skuplje nego kod nas u HR.E sad odlući.Sretno
2017 01 30
Ova što ti je spomenula za obuću da se isplati.fejk??? Ne nikako se ne isplati jer su nekvalitetne.Osim ako imaš u planu nosit 2-3mjeseca jer računaj sigurno ti ni toliko izdrzat neće.
2017 01 30
1 2