Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Trazim odlicnog frizera u Zagrebu

Nedavno sam se preselila u Zg i u potrazi sam za super frizerom koji odlicno sisa. Imam dugu kosu, do pola ledja i u Osijeku sam se sisala kod super frizerke za 100 kn (pranje, sisanje i feniranje). Znam da takvu cijenu ne mogu ocekivati za kvalitetno i lijepo osisanu kosu u Zg pa me zanimaju vasa iskustva. Gdje i kod koga se mogu lijepo osisati (ravna kosa) za maksimalno 300 kn? Unaprijed hvala! :)
2017 01 31
firzerski salon Limitless, frizerka Tatjana. izvrsna frizerka, mali salon, prihvatjive cijene.
2017 01 31
Tihomir u Djordjicevoj i Antimoda Crvenog kriza :)
2017 01 31
Salon Marina,Preradovićeva 8...duga kosa,šišanje i frizura 220kn😊
2017 01 31
Oprosti ali sisanje 300kn? :O i 100 se cini puno taman da imas kosu ko Matovilka :D Previse je sve to za obicno sisanje. Pogledaj si preko ponude dana/crnog jajeta ili tako nesto. Uvjek ima necega. Evo ja si bas uzela za 75kn sisanje vrucim skarama a vruce su skuplje od obicnih.
2017 01 31
Ovisi u kojem si kvartu, ak si blizu trešnjevke, salon šarm na ljubljanici, frizerka ana, i ne ne košta šišanje 300 kn :)
2017 01 31
Draga Ivančice, dobro nam došla u Zg! ma kojih 300 kn??? pa mi bi sve bankrotirale da toliko plaćamo...nismo lude samo šišanje je 5o kn, ne moraš prati kosu ni htjeti feniranje. Ako to dvoje hoćeš, cijena se penje na 120. Ako izabereš neki fensi salon koji ima dobar imidž i reklamu, tek tada cijena može biti tolika. No pitanje je treba li ti to ako trebaš podrezati vrhove.. Uvijek se treba paziti frizerki koje dobrim feniranjem prikrivaju loše ošišanu kosu
2017 01 31
Frizerski salon Antimoda ulica Crvenog križa.
2017 02 05
Frizerski salon KANA na Zagrebackoj cesti (Crnomerec). Sisanje, dvobojni pramenovi i frizura do 240kn. Odlicna cura, ide na seminare i edukacije SVAKI VIKEND i vec dugo radi u struci.
2017 02 08