Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Ortopedske cipelice

Drage mame (tate, tete, bake...), imate li kakvih saznanja gdje u Zg-u izraditi kvalitetne ortopedske cipelice ili barem ortopedske uloške? Do sad smo probali Valeka i Bauerfeind, ali nismo zadovoljni (s prvim jer je cipela "univerzalna", ne uzimaju otisak stopala, a s drugim zbog kvalitete izrade). Imamo manjih problema zbog kojih nam je preporučena ortopedska cipelica, ali na temelju dijagnoze ne možemo dobiti doznake, pa me ujedno zanimaju i cijene. Hvala na svakoj preporuci! :*
2017 02 15
Hvala, Patrizija! Imate li iskustva s njihovim cipelicama?
2017 02 15
Nemam ali koliko sam čitala po forumima mame su jako zadovoljne sa njima u Dubravi su.
2017 02 15
E-mail: [email protected] Telefon: (01) 29 11 366 Fax: (01) 29 11 355 www.omc.hr Za stručne savjete, dostupnost i cijene naših proizvoda, molim da nam se obratite putem e-maila ili telefona. Proizvode možete naručiti putem dolaska u prodavaonicu, telefona, faxa ili e-maila! Besplatna dostava za kupnju iznad 1.000 kn na području Republike Hrvatske! I Ponedjeljak - Petak 08 - 19 h Subota 08 - 13 h Specijalizirana prodavaonica: Grižanska 6 10040 Zagreb - Dubrava Hrvatska
2017 02 15
Moja teta je kupovala za bratića u Italiji balducci cipele .jako su bile skupe oko 100 maraka a znamo kako raste nogica .radene su po mjeri i sad kao 40-godišnjak hoda super .bacao je nogu na unutra i znam da je bilo jako bolno jer je taj rub bio od titanija ,i to je guralo nogicu da ravno hoda.neznam dali jos rade takve stvari,i dali postoji neka modernija tehnologija,jer ovo je bilo jako bolno ali uspjeh 100%
2017 02 15
> Sanja8888: > Moja teta je kupovala za bratića u Italiji balducci cipele .jako su bile skupe oko 100 maraka a znamo kako raste nogica .radene su po mjeri i sad kao 40-godišnjak hoda super .bacao je nogu na unutra i znam da je bilo jako bolno jer je taj rub bio od titanija ,i to je guralo nogicu da ravno hoda.neznam dali jos rade takve stvari,i dali postoji neka modernija tehnologija,jer ovo je bilo jako bolno ali uspjeh 100% Hvala. Nisam čula za njih, svakako ću prosurfati. Nama bi zaista trebalo nesto učinkovito jer unatoč cipelicama (izrađenima kod dvaju spomenutih proizvođača) i svakodnevnim vjezbicama koje radimo već godinu dana, nema nekog pomaka.
2017 02 15
Mi idemo vec par godina u orto i medi centar u Dubravi gdje nam izrađuju ortopedske uloške za mog sina. Prezadovoljni smo, ravni tabani su mu se gotovo skroz ispravili 😊 Cijena uložaka je oko 250 kn, idemo po nove jednom godišnje .
2017 02 15
> Pavlaa: > Mi idemo vec par godina u orto i medi centar u Dubravi gdje nam izrađuju ortopedske uloške za mog sina. Prezadovoljni smo, ravni tabani su mu se gotovo skroz ispravili 😊 Cijena uložaka je oko 250 kn, idemo po nove jednom godišnje . Hvala na info. Zanima me postoje li kakvi "ljetni" ulošci koji se mogu staviti u sandalicu (koje imaju remenčićima zatvorene prste)? Mi smo dosad radili samo zatvorenu cipelicu pa sada istražujem razne opcije za ljeto. Zvala sam OMC i rekli su mi da ne izrađuju baš sandalice (polucipele su najotvoreniji model koji rade).
2017 02 15
Nemaju ni ovi balducci.mali je usred ljeta imao te visoke cipelice ,koza je bila tanja gore ali na stopalu i taj dio di je titanij je bilo bas onako deblje .nije mu bilo lako ,ali taj Dr.musafija ako me pamćenje sluzi (pokojan je odavno)je i preporučio i te cipele i vježbe mislim 5 dana u tjednu i teta je doma vježbala svaki dan s njim .dugo je nosio mislim do 9-10 godine ,ali je i deformacija bila teži slučaj .
2017 02 15
Da... očito da sandalica "ne trpi" ortopedski uložak. Nama je prošlo ljeto "ortopedsku" izradio Valek, no kad sam došla sa sinom ortopedu i pokazala mu ih on mi rekao da to uopće nije ortopedska cipelica, nego u rangu Cicibana i Bambija. :o
2017 02 15