Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Savjet o prodaji

Pozdrav cure Situacija je pretpostavljam svima ista: slaba prodaja :| . Da li se itko od vas oglasava jos negdje i kako vam ide. Imate li za preporucit neku stranicu na face-u.? Naime imam toliko stvari i stvarno pod hitno moram nesto s tim napraviti, zbog prostora, a naravno i novca. Bila bih zahvalna na svakoj informaciji. I naravno, zavirite na profil. Uvijek sam za dogovor. :)
2017 02 16
ima neka nova app za mob, let go ili tako nešto se zove. Cure su navodno zadovoljne, jednostavna je. Ja sve da ću je probati pa nikako. A na fejsu imaš grupe Buvljak, tamo najbolje prodaš nešto..
2017 02 16
Njuskalo, Oglasnik, Bazar na sminkerici..no meni samo ovdje ide.
2017 02 16
Njuškalo je ok .
2017 02 16
Ja sam na njuskalo stavila klokanicu i bikersku jaknu, ali nista :/ Takoder letgo-pa nista... Nekako mi je za prodaju obuce, odjece i ovih modnih dodataka ipak ova stranica najbolja :D
2017 02 16
Stavila sam oglasi svugdje; tu, letgo, spock i njuskalo ali sve to ide jako pomalo. Trenutno sam u tesko novcanu situaciju i htijela bi sto vise prodati ali nikako, 20kn tu 30kn tam. Ako netko ima korisne informacije i ja bi bu bila zahvalna.
2017 02 16
Ista situacija.. Jako slaba prodaja,vjerovatno ljudi nemaju novaca,svi se jos oporavljaju,ja sam isto dosta stavila na letgo,ali nista,par lajkova i to je to..
2017 02 16
meni najbolje ide ovdje i fejs, a drugo užas...njuškalo u 2 godine sam jednu stavr prodala, a šta se tiče letgo, tamo sam mjesec i pol dana i nema ni lajkova niti prodaje, tako da ništa.. :-)
2017 02 16
> Matejicaa: > meni najbolje ide ovdje i fejs A jel se može zamoliti konkretan link od pokoje stranice na faceu? Ovako kad dobijem (o) samo otprilike naziv ispadne sto sličnih grupa u trazilici..a glupo je učlaniti se u baš svaku...:/
2017 02 16
> Nikkyxo: > Pozdrav kakva je to aplikacija let go koju spominjete? Nikky ukucaj jednostavno i skini. Ima opis na iStoreu, trgoviniPlayu, windows storeu, što god da vec koristis. Oglasnik opći, novi.
2017 02 16
Hvala na informacijama i pomoci. I sretno svima u poslovanju. :D :*
2017 02 16
Hej, cure 🙃 Ja sam malo nova tu pa nisam sigurna da li uopce radim sve to kako treba, ali bas mi se cini da prodaja malo slabije ide. Imala sam jedan profil pa sada napravila novi jer sam misila da sam ja nesto krivo.. ali bas ne znam. Imate li mozda neke savjete? Hvala unaprijed 🙃🙃🙃🙃
2017 10 16