Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

Ovo se na neku foru često desi na ovom forumu iako zbilja ne vidim zašto bi moralo, a vjerujem da nisam jedina kojoj je degutantno. Kakve veze s podvaljenom torbom i slučajem imaju njeni privatni zdravstveni problemi?
2017 02 18
> hanami: > Ovo se na neku foru često desi na ovom forumu iako zbilja ne vidim zašto bi moralo, a vjerujem da nisam jedina kojoj je degutnantno. Kakve veze s podvaljenom torbom i slučajem imaju njeni privatni zdravstveni problemi? Točno. Nikakve. Nit' je opravdanje niti razlog prevare. Za osudu je njeno ponašanje: laž, podvaljivanje i prevara. Mlađa, starija, s djecom ili bez, zdrava ili bolesna. Prevarila je i to je to. Oštećena je poduzela mjere vezane uz prevaru i nadam se da će se to riješiti.
2017 02 18
> Uljeshura: > > Sanja8888: > > > LolaZg: > > > Saznala sam i to da ne može imati djecu. 🙁 > > Bed. :( > Zapravo nije. Ne bi ga baš kvalitetno odgojila. :| Uljeshura..ovo je tako ružan komentar :( Zar smo mi ti koji se trebamo naslađivati ljudima koji zbog zdravstvenih problema ne mogu imati djecu..te prosuđivati kako bi ih odgojili? :( Na jednoj temi..opisujes "vrlu" krpičarku koja je linkala zensku u bisere..jer joj se na slikama naziru bradavice. Na to se zgražaš? Kad joj se javi neki manijak..onda je ok sto se tako naslikaje za net. Pa vidi i sama sliku na sta liči prije nego ju učita. Ja se zgrazam na ovo..
2017 02 18
Njeni zdravstveni problemi nisu tema ove teme.... Drzimo se mi furle, jimmya, louisa i bemvejca!
2017 02 18
Od svega najbolji bemvejac x-) jes zadnji pogon al guštala bi bar jedan đir <3
2017 02 18
Nije problem zadnji pogon.... Natrpaj torbe u gepek da opteretis zadnji pogon i voziiiiiiiiiii
2017 02 18
Zasto osudjivati Uljeshurin komentar kada 98 posto nas misli isto, samo, eto, nije to napisalo? Zna se na sto se mislilo i opce poznato je da djeca takvih roditelja opterecenih materijalnim budu ista, ako ne i gora, praznoglava, bahata i misle da su ugrizli crnog Djavla za muda. Iako se slazem da to nije predmet rasprave trenutno.
2017 02 18
Hahhahahah ma valjda su ovi novi 4*4 ;)
2017 02 18
Brdo: Ne razumijem tvoje zgražanje. :/ Kao prvo, moj post ne sadrži ama bas, baš nikakvo nasladivanje. Nasladivanje bi bilo užitak zbog navedene stvari. :O Ja nikakvo zadovoljstvo ovdje nisam ispoljila njenim tamo nekim zdravstvenim problemom pobogu (malo bi cak bilo bolesno da to netko radi.) Pročitaj ponovno. Ono sto sam izrekla je golo mišljenje da ljudi koji nemaju moralnih vrijednosti to ne mogu niti usaditi nekome. Kojom logikom i kolike su šanse da ce netko tko krade okolo sam djetetu reći: " nemoj krasti, ti je ružno"? Male. Strašno male. Jedino se slazem da time da sad tema nije tako nešto a i počesto se krpicarkama forumasenje svede na nešto osobno. Kao kad se napadalo Anu Mate da je ružna ili hvalilo Lolu da je pismena dok iznosi svoj slučaj o krađi, ili N puta kad se iznapadalo neku okradenu djevojku samo zato jer je koristila psovke pri iznošenju situacije... Niđe veze s pravom problematikom. Al ajd, priznajem jedino da sam ovaj put, iznimno, i ja upala u tu zamku da se uopce referiram na nečiji takav post, što mi inače nije običaj. Ali ja ti i dalje mislim i tvrdim da su šanse da bi nemoralna osoba mogla odgojiti (da bi htjela, zapravo) poštenu osobu jako male. Zanemarive. :P Na jednoj temi..opisujes "vrlu" krpičarku koja je linkala zensku u bisere..jer joj se na slikama naziru bradavice. Na to se zgražaš? Kad joj se javi neki manijak..onda je ok sto se tako naslikaje za net. Pa vidi i sama sliku na sta liči prije nego ju učita. Yep, jer mislim da bradavice nisu neka sramota za koju bi se trebalo prozivati žene. Nisu žrtve manijaka krive što su imale bradavice, nego je osoba koja ne može kontrolirati svoje nagone napadanja (u ovom slučaju samo verbalno hvala bogu) kad ih vidi kriva. Pa je ženski manijak osuo sa paljbom o droljama ili čemu već. (Kasnije je to editirala zbog pritiska). U rangu toga da ti obučeš haljinicu i neka šuša ti na ulici dovikuje kakva si. Je li u pravu? Editirala sam post poprilično. :/ Ježiga.
2017 02 20
Ima li kakvih novosti vezanih za anu? Dali se javila s nekim novim obecanjima? Zna li da je prijavljena na policiju?
2017 02 20
Javila se s novim obećanjima i provokacijama, da! Znači, stiglo mi gro poruka kako ona nikad nije rekla da ne želi vratiti stvari i samo želi da joj se javim da se dogovorimo. I ja se javim i kažem da dođe u roku sat vremena, a ona meni odgovori da ima majstore i čeka dostavu pa nema vremena!???😭😂😂 Da, rekla sam joj da će ju posjetit policija, ali mislim da mi ne vjeruje. A policija kao da ide pješke iz Babine Grede..😄😂
2017 02 22
Topli savjet..idi opet u postaju , zovi, gnjavi, pitaj zašto se ništa ne događa. Pristojno ali ustrajno...gnjavi ih. Vole ne otići na teren iako bi trebali. ,:( Ili reći da nikog nije bilo doma i slične gluposti.
2017 02 22
Pa ako čeka majstore nije problem da ti dođeš do nje....
2017 02 22
> supermamica: > Pa ako čeka majstore nije problem da ti dođeš do nje.... E to. Reci da dolaziš i nosiš kanticu gleta i pola metra pločica, široke si ruke :D
2017 02 22
sjajna ideja. ova to i ceka. da ju moze optuzit za uznemiravanje, napad, maltretiranje.
2017 02 22
1 2 ... 8 9 10 11 12