Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

Mislim da takve osobe imaju kompleks manje vrijednosti i manjak samopouzdanja i takvim stvarima zele drugima pokazati da su ipak "vislje" ili "bolji" od njih. Znam dosta obitelji koji zaista leze na novcu i imaju Boga i Oca. Oni koji su svjesni tko su i sto su i sto imaju, kod njih takve fotografije napacene ne nalazite. Svi koji se pokazuju i isticu zele drugima nesto dokazati sto je samo njima jasno.
2017 02 17
Jedna od mojih bliskih prijateljica ima original torbe svih zivih marki. Niti na jednoj slici se ne vidi koji je brend, niti ju stavlja u fokus niti ju namjesta i okrece i prevrce da bude sto vidljivija. Puca joj ona stvar hoce tko znati sto joj je u ruci ili na ramenu.
2017 02 17
wow, lola, bravo i svaka čast :) Sretno u daljnjem postupku! Di nam je sad ana? Na prijašnjem profilu je bila aktivna na forumu, teško da ga i sad ne prati.
2017 02 17
Naravno dae tegirala brend uz fejk torbu, toe taj level mentolni, pa nece valjda tegirat ljude kojima je pokrala brendove. Imas posao? Imam. Sta radis? Kradem torbe po kucama pa se slikam s njima pored mame.
2017 02 17
Ajme kakve ste...pa nije tako gđa ima i tene florocentne a i vozi bemvejca,nisu samo torbe :')
2017 02 17
Jes vala. Voza beemvejca po kucama nebil drpila koju torbu. Tuga
2017 02 17
Ček! Sjetila sam se još nečeg pa moram odmah napisat. Prilikom primopredaje kaže ona meni da ako poželim prodati torbu kad ju iznosim i kad je se zasitim nikako ne tražim manje od 10 000 kn. I da svakako njoj prvoj javim da sam ju odlučila prodat jer bi ju ona ponovo kupila. A da ja njoj sad ponudim da ju kupi?😐😂
2017 02 17
#datijebemwe
2017 02 17
Ma jako zalosno.Ocito je da nije zadovoljna onime sto ima,dakle ocito si moze priustit torbu do 2000kn ako ima bmw-a,vidim nema djece,ima muza,putuju,ali ona nece to.Ona oce torbu od 10 000kn.Jer ove malo jeftinije marke vise nisu fora,nego ove kaj kostaju ko suho zlato.Psiha joj je u banani...
2017 02 17
> LolaZg: > Ček! Sjetila sam se još nečeg pa moram odmah napisat. > Prilikom primopredaje kaže ona meni da ako poželim prodati torbu kad ju iznosim i kad je se zasitim nikako ne tražim manje od 10 000 kn. > I da svakako njoj prvoj javim da sam ju odlučila prodat jer bi ju ona ponovo kupila. > A da ja njoj sad ponudim da ju kupi?😐😂 naravno! očito ne bi za džabe, glupo joj. :') :")
2017 02 17
Dajte prestanite trazit dubinu okeana u lokvici koju napravi jednominutni pljusak
2017 02 17
> KatarinaSarah: > Ma jako zalosno.Ocito je da nije zadovoljna onime sto ima,dakle ocito si moze priustit torbu do 2000kn ako ima bmw-a,vidim nema djece,ima muza,putuju,ali ona nece to.Ona oce torbu od 10 000kn.Jer ove malo jeftinije marke vise nisu fora,nego ove kaj kostaju ko suho zlato.Psiha joj je u banani... Saznala sam i to da ne može imati djecu. 🙁
2017 02 17
> LolaZg: > Saznala sam i to da ne može imati djecu. 🙁 Bed. :(
2017 02 17
> SaraKedavra: > > LolaZg: > > Ček! Sjetila sam se još nečeg pa moram odmah napisat. > > Prilikom primopredaje kaže ona meni da ako poželim prodati torbu kad ju iznosim i kad je se zasitim nikako ne tražim manje od 10 000 kn. > > I da svakako njoj prvoj javim da sam ju odlučila prodat jer bi ju ona ponovo kupila. > > A da ja njoj sad ponudim da ju kupi?😐😂 > naravno! očito ne bi za džabe, glupo joj. :') :") Za džabe bi samo tuđe!😄
2017 02 17
> Sanja8888: > > LolaZg: > > Saznala sam i to da ne može imati djecu. 🙁 > Bed. :( Zapravo nije. Ne bi ga baš kvalitetno odgojila. :|
2017 02 18
1 2 ... 7 8 9 10 11 12